За що я люблю Букнет, Закон і порядок …

За що я люблю Букнет, Закон і порядок …

За що я люблю Букнет, Закон і порядок …

Поки журі (вісім юристів, один маркетолог і один філолог) підводить підсумки конкурсу «Закон і Порядок планети Онлайн 2.0», я вирішила зізнатися в любові і повазі до Букнету.

А ось отримувати задоволення від самого процесу читання, відчути присмак від книги, відчути нові емоції від вдалого слова, передчувати літературну новинку – це сьогодні можуть тільки обрані.

Саме такі люди – автори і читачі – зібралися тут, на літературной платформі Букнет.

Кажуть, що в сучасному світі люди стали читати менше. Особливо, коли мова йде про художню літературу. І навіть з урахуванням того, що інтернет (серед іншого) відкрив нові можливості для читання.

Цьому є кілька пояснень: світ став більш споживчим, тобто люди читають для того, щоб отримати інформацію, дізнатися новин, навчитися чогось.

При цьому кожен хоче, щоб це було швидко, легко, без зайвих зусиль.

Якщо є «зручна» альтернатива (відео, аудіо, графіка, короткий пост замість лонгріда), ми, як правило, користуємося нею, і отримуємо те, що нам потрібно.

Тобто … Ми самі позбавляємо себе кайфу, який ми можемо отримати від мистецтва слова, стилю, від самого процесу читання та сприйняття художнього тексту. Може, читати для задоволення – це занадто велика розкіш сьогодні?

Для авторів і читачів Букнета – це не розкіш. Це – життєва необхідність. Це те, без чого життя втратить свої яскраві фарби і стане нудним і сірим.

Букнет вже другий рік надає нам свою платформу для проведення конкурсу «Закон і порядок планети Онлайн».

Наш конкурс – це звернення до сучасного світу.

Давайте читати? Давайте читати не тільки «інструкції по застосуванню»?

Давайте отримувати емоції від книг?

Давайте красиво і грамотно розповідати один одному про те, що відбувається в інтернеті (ще одному світі, де ми всі живемо)?

Давайте дотримуватися юридичних та людських законів в цих світах?

Оригінал статті на Букнет: За що я люблю Букнет, Закон і порядок …

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"