За що я люблю Букнет, Закон і порядок …

За що я люблю Букнет, Закон і порядок …
Поки журі (вісім юристів, один маркетолог і один філолог) підводить підсумки конкурсу «Закон і Порядок планети Онлайн 2.0», я вирішила зізнатися в любові і повазі до Букнету.
А ось отримувати задоволення від самого процесу читання, відчути присмак від книги, відчути нові емоції від вдалого слова, передчувати літературну новинку – це сьогодні можуть тільки обрані.
Саме такі люди – автори і читачі – зібралися тут, на літературной платформі Букнет.
Кажуть, що в сучасному світі люди стали читати менше. Особливо, коли мова йде про художню літературу. І навіть з урахуванням того, що інтернет (серед іншого) відкрив нові можливості для читання.
Цьому є кілька пояснень: світ став більш споживчим, тобто люди читають для того, щоб отримати інформацію, дізнатися новин, навчитися чогось.
При цьому кожен хоче, щоб це було швидко, легко, без зайвих зусиль.
Якщо є «зручна» альтернатива (відео, аудіо, графіка, короткий пост замість лонгріда), ми, як правило, користуємося нею, і отримуємо те, що нам потрібно.
Тобто … Ми самі позбавляємо себе кайфу, який ми можемо отримати від мистецтва слова, стилю, від самого процесу читання та сприйняття художнього тексту. Може, читати для задоволення – це занадто велика розкіш сьогодні?
Для авторів і читачів Букнета – це не розкіш. Це – життєва необхідність. Це те, без чого життя втратить свої яскраві фарби і стане нудним і сірим.
Букнет вже другий рік надає нам свою платформу для проведення конкурсу «Закон і порядок планети Онлайн».
Наш конкурс – це звернення до сучасного світу.
Давайте читати? Давайте читати не тільки «інструкції по застосуванню»?
Давайте отримувати емоції від книг?
Давайте красиво і грамотно розповідати один одному про те, що відбувається в інтернеті (ще одному світі, де ми всі живемо)?
Давайте дотримуватися юридичних та людських законів в цих світах?
Оригінал статті на Букнет: За що я люблю Букнет, Закон і порядок …
Блог
Після перерви Держкомтелерадіо анонсує подання на премію ім. РильськогоДержавний комітет телебачення і радіомовлення України розпочав прийом заявок на щорічну премію Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського. Про це повідомили на сайті Держкомтел
В Україні планували замах на медійника і здійснювали наклеп у телеграміУ червні 2025 року експерти Інституту масової інформації зафіксували сім випадків порушення свободи слова в Україні. Про це йдеться у щомісячному моніторингу «Барометр свободи слова».
І
Унаслідок російської ракетної атаки по Києву вночі з 3 на 4 липня пошкоджений склад книжкового видавництва та інтернет-магазину «Наш Формат». Про це повідомили на фейсбук-сторінці видав
Тараса Кременя звільнили з посади мовного омбудсменаКабінет Міністрів звільнив Тараса Кременя із посади Уповноваженого із захисту державної мови через закінчення строку призначення. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив постійний представник Кабм
На фестивалі «Протасів Яр» презентували меморіальний проєкт на честь братів РатушнихПлатформа «Меморіал» у співпраці з Характер.медіа презентувала спецпроєкт «Ратушні. Легенда про Лицаря і Друїда». Про це Читомо повідомили представники «Меморіалу».
Спецпроєкт — меморіа
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.