За участі України розпочався Монреальський книжковий салон

За участі України розпочався Монреальський книжковий салон

23 жовтня у Палаці конгресів розпочалась виставкова частина 45-го Монреальського книжкового салону. Про це йдеться на офіційному сайті події.

 

Вперше за час тривалих карантинних обмежень Салон відновив стендову роботу експонентів. Серед понад семисот учасників цього року представлена і України.

 

Український стенд, розташований навпроти головної сцени Салону, зустрів перших гостей події – школярів, серед яких було багато дітей з України.

 

У день відкриття події на український стенд завітали представник офісу віцепрем’єр-міністерки та міністерки фінансів Канади Христі Фріланд, члени ради провінції Квебек, дирекція Салону, представники Болонського ярмарку дитячої літератури, Конґресу українців Канади, а також організації Livres Canada Books.

 

Монреальський книжковий салон також став однією з точок великого туру Болонського дитячого книжкового ярмарку, який планує розширитись і представити «дорослу» програму напередодні свого 60-річчя у 2023 році. У Канаді гості з Болоньї представили виставку, присвячену італійським коміксам.

Цього року Росія не представлена на Салоні. За даними джерела Читомо, публікації про її книжковий ринок чи огляди нових видань обмежені на інформаційних ресурсах Канади.

 

Нагадаємо, що цьогоріч Україна вдруге взяла участь у Монреальському книжковому салоні.

 

Вперше у Монреалі український національний стенд був представлений у 2019-му.

Оригінал статті на Suspilne: За участі України розпочався Монреальський книжковий салон

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Українські журналісти збирають кошти на книгу про Голодомор

Редакторська група українського суспільно-історичного онлайнового ресурсу «Історична правда» оголосила про збір коштів для перекладу та видання книжки Александра ​​Вінербергера про Голо

Ткаченко: «Порушуємо питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за…

Україна порушує на міжнародному рівні питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за кордоном, та про запровадження санкцій проти російських культурних діячів.

Про це сказав міністр культ

Від книжок-картинок до казок про світло: найпомітніші дитліт листопада

Патріотичні книжки-картинки, які можна дарувати іноземцям, шалені пригоди й свіженький детектив для середнього шкільного віку — у нашому огляді книжкових новинок для дітей.
Киці-мандрів

Роман Асєєва про «Ізоляцію» видадуть у Польщі

Роман Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали польською. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Wydawnictwo KEW.
Польське видання матиме назву «Сві

Євросоюз підтримає переклади художньої літератури українською мовою

Програма Європейського Союзу «Креативна Європа» оголошує грантовий конкурс «Поширення європейських художніх робіт 2023». Про це повідомило українське бюро організації на своїй офіційній

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"