“За тобою” і за мною))

“За тобою” і за мною))

“За тобою” і за мною))

Слава Україні! Відтепер я вітаюся тільки так, бо моя мама сказала, що дасть по губах, якщо почує від мене щось інше. Це своєрідна хвилина гумору від вашого автора, бо приємно бути дитиною, коли тобі давно за тридцять і про принца уже не мріється – він і так стоїть на блок-посту)

Робота над книгою видалася непростою, потребувала дуже багато часу та ресурсу, під кінець думала, що здуюся. А ніт, не здулася. Хоча останні розділи ще потім відредагую.

Зважаючи на ситуацію, яка склалася, ціну на неї виставила практично на рівні передплати. Вважаю, що нині це доцільно і правильно.

Про плани на майбутнє нічого вам не писатиму. Можу тільки повідомити, що наступна книга буде про арійця. Це хлопець, який вигулькнув другорядним персонажем в книзі «Артем. Повернення». Його історія дуже цікава, і я обов’язково розкажу її вам. Однак, поки що вона лежить на фазі зібрання досьє на персонажів. Гадаю, що незабаром зможу представити вам обкладинку. Коли доберуся до самого втілення – загадка навіть для мене. На цю мить нам потрібна лишень перемога, ми вперто йдемо до неї, і ми її здобудемо.

Будьмо мужніми, будьмо пильними! Ми покоління, яке стало свідками звитяги духу та сили.

Оригінал статті на Букнет: “За тобою” і за мною))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"