“За тобою” і за мною))

“За тобою” і за мною))

“За тобою” і за мною))

Слава Україні! Відтепер я вітаюся тільки так, бо моя мама сказала, що дасть по губах, якщо почує від мене щось інше. Це своєрідна хвилина гумору від вашого автора, бо приємно бути дитиною, коли тобі давно за тридцять і про принца уже не мріється – він і так стоїть на блок-посту)

Робота над книгою видалася непростою, потребувала дуже багато часу та ресурсу, під кінець думала, що здуюся. А ніт, не здулася. Хоча останні розділи ще потім відредагую.

Зважаючи на ситуацію, яка склалася, ціну на неї виставила практично на рівні передплати. Вважаю, що нині це доцільно і правильно.

Про плани на майбутнє нічого вам не писатиму. Можу тільки повідомити, що наступна книга буде про арійця. Це хлопець, який вигулькнув другорядним персонажем в книзі «Артем. Повернення». Його історія дуже цікава, і я обов’язково розкажу її вам. Однак, поки що вона лежить на фазі зібрання досьє на персонажів. Гадаю, що незабаром зможу представити вам обкладинку. Коли доберуся до самого втілення – загадка навіть для мене. На цю мить нам потрібна лишень перемога, ми вперто йдемо до неї, і ми її здобудемо.

Будьмо мужніми, будьмо пильними! Ми покоління, яке стало свідками звитяги духу та сили.

Оригінал статті на Букнет: “За тобою” і за мною))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"