“За тобою” і за мною))
![“За тобою” і за мною)) “За тобою” і за мною))](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1584301728_4798451.jpg)
“За тобою” і за мною))
Слава Україні! Відтепер я вітаюся тільки так, бо моя мама сказала, що дасть по губах, якщо почує від мене щось інше. Це своєрідна хвилина гумору від вашого автора, бо приємно бути дитиною, коли тобі давно за тридцять і про принца уже не мріється – він і так стоїть на блок-посту)
Робота над книгою видалася непростою, потребувала дуже багато часу та ресурсу, під кінець думала, що здуюся. А ніт, не здулася. Хоча останні розділи ще потім відредагую.
Зважаючи на ситуацію, яка склалася, ціну на неї виставила практично на рівні передплати. Вважаю, що нині це доцільно і правильно.
Про плани на майбутнє нічого вам не писатиму. Можу тільки повідомити, що наступна книга буде про арійця. Це хлопець, який вигулькнув другорядним персонажем в книзі «Артем. Повернення». Його історія дуже цікава, і я обов’язково розкажу її вам. Однак, поки що вона лежить на фазі зібрання досьє на персонажів. Гадаю, що незабаром зможу представити вам обкладинку. Коли доберуся до самого втілення – загадка навіть для мене. На цю мить нам потрібна лишень перемога, ми вперто йдемо до неї, і ми її здобудемо.
Будьмо мужніми, будьмо пильними! Ми покоління, яке стало свідками звитяги духу та сили.
Оригінал статті на Букнет: “За тобою” і за мною))
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.