За сторінками… Випуск 4

За сторінками… Випуск 4

За сторінками… Випуск 4

Як корабель назвеш, так він і попливе…

Неймінг! Давайте “поговоримо” за допомогою клавіатури наскільки він важливий.

Я прихильниця небанальних назв. Обожнюю коли в назві вже є інтрига. Наприклад, “Сутінки” (я прихильниця цієї саги. Хто ще? Пишіть в коментах). В голову приходить 100500 тисяч ідей, що ж там відбуваєтьсяв тих сутінках. Круто, хіба ні? До речі, не одразу зрозуміла чому кожна частина знаметитої саги має ту назву яку має. Або “До зустрічі з тобою”… Можна мільйон ідей придумати, що ж там сталось до цієї зустрічі. А потім починаєш читати і – вау!- як так можна круто описувати події. Та ж сама історія з “Після”. Мільйон питань “Після чого?”, “А що було до…?”, “Що ж такого особливого там?”. І ти починаєш читати і не помічаєш як “проковтнула” 5 частин. Таких прикладів маса, я ж назвала ті, які зараз на слуху.

Тому (пробачте за нескомність) я обожнюю використовувати прийом загадки в неймінгу. Хто знайомий з моїми історіями, той в курсі.

Тьфу-тьфу, придумати назву мені не складно. Коли я починала писати “10 днів до…” в мене вже була назва. Трохи інша історія вийшла з “Вино. Десерт. Розмова”. В мене вже була готова половина історії, але з назвою трохи не складалось. І ось я вийшла на прогулянку і побачила біля однієї з точок продажу кави їхній слоган. З того слогану я позичила “десерт”, а “вино” й “розмова” самі додались. З неймінгом до своєї найпершої історії (досі пилиться в столі) вийшло також досить легко – в мене вже була назва, коли в творі було всього декілька розділів.

Як ви придумуєте назви? Чим керуєтесь? Чи змінюються назви ваших історій в процесі написання? Чекаю ваших думок/секретів/порад

Оригінал статті на Букнет: За сторінками… Випуск 4

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка 20% – тільки до 24:00

Тільки 22.10.2021 діє знижка на бестселер, що захоплює увагу з першої до останньої сторінки й підтверджує, що кохання непереможне. ВСТИГНІТЬ ПРИДБАТИ ДЕШЕВШЕ!

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

Анотація до книги “Третім будеш?”

Від

Низька ціна / Що почитати у прохолодні вечори

Вітаю, красуні))

Сьогодні діє знижка на еротичну книгу Іграшка

Ціна
45 33.75 UAH

Анотація до книги “Іграшка”

Іноді здається, що бути зачиненою у золотій клітці це найкраще, що може з тобою статись. Особливо тоді,

Знижка на емоційно-пристрасний цикл!

Вітаю мої любі!

Цей блог присвячений моїм історіям про двох братів: Ніколаса та Томаса. Їхні історія кохання дуже різні та водночас схожі: емоціями, переживаннями та боротьбою за своє щастя.

 І для запалу вашого інтересу,

Не вір мені більше

Привіт, мої любі читачі!

Пропоную звернути увагу на книгу

НЕ ВІР МЕНІ БІЛЬШЕ

від

Уляни Пас

Одного разу переді мною постав вибір: красивий, харизматичний музикант, котрий не знає слова “ні”, та одногрупник

Невеличкі зміни в викладці

Привітики мої любі!

Радію, що ви зі мною й сподіваюсь на ваше розуміння. Пробачте, але завтра не буде викладки продовження роману “Смак пристрасті”.  нова главу буде  в неділю,як завжди, о 9.00.

Пробачте за незручності,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"