За сторінками…Випуск 2. Знову моя історія.
За сторінками…Випуск 2. Знову моя історія.
Привіт, поціновувачі слова!
Сьогодні я трохи розкажу свій авторсько-дослідницький досвід до того як прийти на Букнет і показати власні історії на широку публіку.
Отже, 2016 рік. Близькі друзі знають чому я постійно ходжу з блокнотом, а вночі – клацаю по клавіатурі. В той час я працюю на двох роботах і “офіс” однієї з них базується в центрі Києва, в одному зі столичних open space, куди щоп’ятниці сходиться творча тусовка. Якось мало-помалу я починаю сприймати нову українську музику і варто сказати, що я досі слухаю деякі гурти.
В моєму житті починається якась нова хвиля, де з’являється більше читаючих людей. Так, одного разу я починаю читати “Внутри женщины” (назва оригінальна і перекладати не буду). Якщо чесно, зараз я практично не пам’ятаю історії і не впевнена, що поділяю ці одкровенні історії жінок, але тоді формат мені сподобався. А потім ще натрапила на історію одного блогера, якому просто подобалось писати, але він був нікому невідомий у світі журналістики, проте написав директору відомій співачці і та погодилась на інтерв’ю.
І я подумала, чому б мені не спробувати? Тим паче, що в той час я хотіла більше дізнатись про людей, про їх історії. А ще більше я хотіла поспілкуватись з одним музикантом, відому неширокій публіці. В мене зібралась купа небанальних питань і я почала думати як втілити план в життя. Не можу ж я отак написати людини з проханням поділитись історією. Просто crazy, але…
Я поділилась ідеєю з подругою і вона підтримала мене. Ми пішли простим шляхом – створили сторінку на Facebook, назвали Let me know. Я була автором, а вона – дизайнером. Концепція була така: я шукаю героїв, беру відверте інтерв’ю (бо слоган нашого проекту – “кожен із вас особливий, а ваша історія – унікальна. Тільки Дай мені знати”), а подруга робить ілюстрації.
І у нас ніби виходило. Незнайомці йшли на контакт, але…мене вистачило лише на три інтерв’ю. Після крайнього інтерв’ю я страшенно захворіла. Це було якраз перед Новим роком і тоді я вирішила зав’язати з цим заняттям. Врешті-решт, я зрозуміла, що успішний приклад інших – не означає, що я маю повторити його. В мене є своя дорога.
І я зосередилась на своїх власних історіях…
А яка ваша історія до того як опублікувати перший розділ на Букнет?
P.S. До речі, сторінка на Facebook досі відкрита і за бажанням можете прочитати.
Оригінал статті на Букнет: За сторінками…Випуск 2. Знову моя історія.
Блог
Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордономУ США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської.
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ
У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв
Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-ЛанкиЦієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою
Російську літературу переробляють на туалетний папір на ВолиніУ Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від
Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.