За сторінками…Випуск 2. Знову моя історія.

За сторінками…Випуск 2. Знову моя історія.

За сторінками…Випуск 2. Знову моя історія.

Привіт, поціновувачі слова!
 

Сьогодні я трохи розкажу свій авторсько-дослідницький досвід до того як прийти на Букнет і показати власні історії на широку публіку.

Отже, 2016 рік. Близькі друзі знають чому я постійно ходжу з блокнотом, а вночі – клацаю по клавіатурі. В той час я працюю на двох роботах і “офіс” однієї з них базується в центрі Києва, в одному зі столичних open space, куди щоп’ятниці сходиться творча тусовка. Якось мало-помалу я починаю сприймати нову українську музику і варто сказати, що я досі слухаю деякі гурти.

В моєму житті починається якась нова хвиля, де з’являється більше читаючих людей. Так, одного разу я починаю читати “Внутри женщины” (назва оригінальна і перекладати не буду). Якщо чесно, зараз я практично не пам’ятаю історії і не впевнена, що поділяю ці одкровенні історії жінок, але тоді формат мені сподобався. А потім ще натрапила на історію одного блогера, якому просто подобалось писати, але він був нікому невідомий у світі журналістики, проте написав директору відомій співачці і та погодилась на інтерв’ю.  

І я подумала, чому б мені не спробувати? Тим паче, що в той час я хотіла більше дізнатись про людей, про їх історії. А ще більше я хотіла поспілкуватись з одним музикантом, відому неширокій публіці. В мене зібралась купа небанальних питань і я почала думати як втілити план в життя. Не можу ж я отак написати людини з проханням поділитись історією. Просто crazy, але…

Я поділилась ідеєю з подругою і вона підтримала мене. Ми пішли простим шляхом – створили сторінку на Facebook, назвали Let me know. Я була автором, а вона – дизайнером. Концепція була така: я шукаю героїв, беру відверте інтерв’ю (бо слоган нашого проекту – “кожен із вас особливий, а ваша історія – унікальна. Тільки Дай мені знати”), а подруга робить ілюстрації. 

І у нас ніби виходило. Незнайомці йшли на контакт, але…мене вистачило лише на три інтерв’ю. Після крайнього інтерв’ю я страшенно захворіла. Це було якраз перед Новим роком і тоді я вирішила зав’язати з цим заняттям. Врешті-решт, я зрозуміла, що успішний приклад інших – не означає, що я маю повторити його. В мене є своя дорога. 

І я зосередилась на своїх власних історіях…

 

А яка ваша історія до того як опублікувати перший розділ на Букнет?

 

P.S. До речі, сторінка на Facebook досі відкрита і за бажанням можете прочитати.

Оригінал статті на Букнет: За сторінками…Випуск 2. Знову моя історія.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"