“За межею….” анонс 6 розділу)

“За межею….” анонс 6 розділу)

“За межею….” анонс 6 розділу)

Уривок із 6 розділу!

Залишилося кілька метрів, як нам раптово перегородив дорогу чоловік з автоматом.

-Пітер буде задоволений! – процідив чолов’яга та навів на мене зброю.

Я миттєво відштовхнув від себе Марі та накинувшись на нападника, ледве ухилився від кулі, а вже через секунду приміщення здригнулося від вибуху.

Нас розкидало у різні сторони.

Доки прийшов до тями побачив, що нападник очухався раніше.

Він накинувся на мене із ножем та намагався завдати удар у груди.

Я поставив блок й лезо ножа увійшло в руку.

Чоловік сильно вдарив мене у щелепу. Я похитнувся та впав на спину. Чолов’яга наступивши ногою на поранену руку, схилився наді мною.

-Райт, в Ефіопії ти вижив, але це була лише випадковість! – прогарчав чоловік.

Я знову поставив блок ліктем та швидко захопивши голову супротивника лівою рукою під пахву, а праве передпліччя підвів під його живіт, таким чином натиснув на голову чоловіка зверху вниз, підштовхнув його своїм передпліччям вгору й перекинути через себе.

Дотягнувшись до зброї, зробив один вистріл…

Піднявшись на ноги, перезарядив штурмову гвинтівку L85A2, яка своєю чергою є стрілецькою зброєю та перебуває на озброєнні в армії Великої Британії.

Пошук Марі серед вбитих та поранених людей, закінчився, так і не розпочавшись…

В мою сторону направили чергу з автоматних пострілів.

6 розділ – 17.05.2021 о 05:00)

Всім бажаю чудових та сонячних вихідних))) 

Оригінал статті на Букнет: “За межею….” анонс 6 розділу)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"