“За дракона не піду!” – перша передплата.
![“За дракона не піду!” – перша передплата. “За дракона не піду!” – перша передплата.](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1626363776_5455194.jpg)
“За дракона не піду!” – перша передплата.
Роман “ЗА ДРАКОНА НЕ ПІДУ!” — це моя перша передплата. Це для мене дуже хвилююча подія, та сподіваюся, що мої вірні читачі залишаться зі мною і моїми героями та добавляться нові любителі любовних істроій із заплутаним сюжетом, несподіваними поворотами, пригодами та небезпеками, палкими почуттями.
Оригінал статті на Букнет: “За дракона не піду!” – перша передплата.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.