Захопливе фентезі

Захопливе фентезі

Захопливе фентезі

Всім привіт! Нещодавно я натрапила на одну книгу і мене охопила ностальгія за студентським життям. Студенти вміють шукати пригоди навіть там, де здавалося їх зовсім немає. От і героїні цієї історії, знайшли не просто пригоди, але й несподівано стали володарками магічних сил. Одразу з’являється ряд таємниць, які хочеться відгадати.  Авторка настільки реалістично передала атмосферу, що здалося – це я здаю зекзамен у одного суворого викладача й чую його думки. Поєднувати студентське життя і відьмування не просто, дівчата потрапляють у дуже цікаві ситуації та навіть проводять власне розслідування.

Залишу для Вас анотацію:

Ви вважаєте, що див на світі не буває?

Запитайте у героїнь цієї історії! Адже в один чудовий день життя трьох студенток кардинально змінилося. І тепер їм доводиться не лише конспектувати лекції та писати курсові, а й вчитися давати раду незвичайним здібностям, які звалилися на них, неначе сніг на голову. А ще – розбиратися з чаклунами із минулого, допомагати тим, хто потрапив у біду і достойно виходити з усіх життєвих випробувань.

 

Уривок: 

«— Ану віддай! — раптом дуже голосно (як Ярині здалося з переляку) прогриміло за її спиною. Вона рвучко озирнулася і побачила у притіненій глибині кімнати ще одні двері, які  саме розчинилися, і на порозі став чоловік, одягнутий у якусь чорну хламиду. Його обличчя приховував насунутий на очі капюшон, а рука вказувала прямо на неї. Вірніше, на те, що дівчина тільки но підняла з підлоги.

Цієї миті ніби ожила Зося. Вона заверешала, як пожежна сирена:

— Рятуйте! На допомогу! 

— Стули пельку! — погрозливо прошипів незнайомець і ступив крок у їхній бік.

Дівчата, не змовляючись, розвернулися і дременули геть із дивної кімнати. Бігли щодуху, перечіпаючись, допомагаючи одна одній. Їм здавалося, що за спиною лунають важкі кроки, а з темряви тягнуться пазурясті руки, які от-от ухоплять і потягнуть кудись у глибину підвалу, звідки вже неможливо буде вибратися…

Ось і вікно з розбитою шибкою, крізь яку на підвіконня вже встиг насіятися дрібний, як цукрова пудра, сніжок. 

Зося першою заскочила на підвіконня. Опинившись зовні, простягнула руку Майї, останньою підвал покинула Ярина. Всі троє, незважаючи на холоднечу, були мокрі від поту, серця калатали так, ніби дівчата пробігли стометрівку на швидкість.

— Що ц-ц-це було? — озвалася Майя, зачиняючи вікно від гріха подалі. Втім, у приміщенні було тихо і темно, і ніякого сліду злочинця, що мав би гнатися за випадковими свідками своєї чорної справи. Мабуть, побоявся, що вони викличуть підмогу, і десь заховався…

— Це вбивця! — впевнено сказала Зося, котра вже трохи відійшла від переляку. — Завів ту бідну жінку у підвал, напоїв наркотиками чи снодійним, і збирався принести у жертву! 

— Як це — принести в жертву? — непозуміюче перепитала Майя. — Хіба таке буває насправді? Може, то просто якийсь маніяк? 

— Ти бачила, які там свічки стояли? — Зося насупила брови. — Чорні! Отже, була задіяна чорна магія. А сатаністи завжди приносять у жертву дияволу  живих істот! 

— Та ну, — Майя недовірливо знизала плечима. — А раптом, то просто кіно якесь знімають? Наш універ знаходиться у старовинному приміщенні, може, підвал орендували кіношники? Я щось таке чула, що тут планувалися зйомки історичного серіалу…

— Але ми не бачили ні режисерів, ні операторів з камерами, ні людей з освітлювальною технікою, — не погодилася Зося. — Та й хто знімає кіно так пізно ввечері? 

— От зразу видно, що ти далека від телевізійного світу, — Майя гордо усміхнулася. Нещодавно її за виграний конкурс на інтернет-сторінці відомого телешоу нагородили квитком на зйомки цього самого шоу. І тепер вона почувалася неабияким знавцем закулісного життя кіношників. — Щоб ти хотіла знати, дорогенька, фільми можуть знімати у будь-який час доби. Якщо дія відбувається вночі, то й знімають уночі.

— А я все-таки схильна думати, що то не кіно, а все відбувалося по-справжньому, — заперечила Зося. — Якийсь хворий на голову дядько надивився містичних фільмів і уявив себе всемогутнім магом. Але боюся, що тій жінці загрожує небезпека! Треба викликати поліцію!»

Мене дуже зацікавило хто той чоловік у чорній хламиді, відчуваю, ми ще з ним зустрінемося.

Приємного читання!

Оригінал статті на Букнет: Захопливе фентезі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"