Заспокійливе для автора та новинка
![Заспокійливе для автора та новинка Заспокійливе для автора та новинка](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1641419888_7027499.jpg)
Заспокійливе для автора та новинка
Привіт друзі, нарешті я добралася до давно обіцяного роману. Зазначу не жаху, а саме роману.
З початку війни місяць змушувала себе узятися за переклад, який розпочала до усього цього жаху. Насилу розписалася, потім почала звинувачувати себе в тому що можу писати в такі нелегкі для усіх нас дні. Певно такі миті були у кожного з нас. Бо десятки синдромів, бляха, таки працюють.
Зараз натхнення ринуло. Я помітила, що творчість, це мій КОД СПОКОЮ. Я так відпочиваю, якщо доберуся до написання.
Історія цього разу без демонів, чортівні, відьом і решти того, що ви від мене очікуєте.
Звичайно я не обійшлася без дивних збігів та побутового сприйняття містики у буденному житті, на рівні “чорна кішка перебігла дорогу”, чи “до чого сняться троянди?”.
Зовсім обійти це мені не вдалося, бо моя філософія пронизана цим наскрізь)))) Хочу потішити вас романтикою та буденним життям жителів Нью-Йорку, гайда у подорож.
❤❤❤
Назва: Код життя
Автор: Наталі Паррел
Жанр: любовний роман/ міський роман/ містика
❤❤❤
АНОТАЦІЯ:
“Іноді ціле життя може змінити одна мить”- казала їй матір і мала рацію, як ніколи.
Життя економіста Шарлотти Мей, що володіла неймовірним вокальним талантом розділилося на “до” та “після”.
“До” зустрічі ідеального чоловіка та після його “втрати”.
“До” втілення мрії про велику сцену та “після” розчарування в житті музиканта.
“До” початку здійснення бажання та “після” його втілення у реальність.
Насправді таких переломних моментів десятки у житті кожної дівчини, та в долі Шарлі все складніше, адже всі її “до”, ведуть плутаними, важкими шляхами до єдиного “після”, ціною в життя.
Який він код щасливого життя та чим може обернутися некоректно сформоване бажання, читайте в романі злегка приправленому містикою.
❤❤❤
Я щиро вдячна, що ви читаєте мої книги й знаходите у моїх історіях втіху, розрядку, спокій. Я дуже радію, що можу допомагати вам хоч трохи видихнути і саме це мотивує мене рухатися вперед, писати далі. Кожного разу коли важко взятися я згадую, що є люди які чекають на мене.
Кожен має робити те що він уміє, і я залишаюся з вами мої любі.
Дякую що подорожуєте моїми паралельними світами.❤
Ласкаво запрошую до моїх паралельних світів.
З повагою ваша Наталі Паррел
Оригінал статті на Букнет: Заспокійливе для автора та новинка
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.