Заспокійливе для автора та новинка

Заспокійливе для автора та новинка

Заспокійливе для автора та новинка

Привіт друзі, нарешті я добралася до давно обіцяного роману. Зазначу не жаху, а саме роману.

З початку війни місяць змушувала себе узятися за переклад, який розпочала до усього цього жаху. Насилу розписалася, потім почала звинувачувати себе в тому що можу писати в такі нелегкі для усіх нас дні. Певно такі миті були у кожного з нас. Бо десятки синдромів, бляха, таки працюють.

Зараз натхнення ринуло. Я помітила, що творчість, це мій КОД СПОКОЮ. Я так відпочиваю, якщо доберуся до написання.

Історія цього разу без демонів, чортівні, відьом і решти того, що ви від мене очікуєте.

Звичайно я не обійшлася без дивних збігів та побутового сприйняття містики у буденному житті, на рівні “чорна кішка перебігла дорогу”, чи “до чого сняться троянди?”. 

Зовсім обійти це мені не вдалося, бо моя філософія пронизана цим наскрізь)))) Хочу потішити вас романтикою та буденним життям жителів Нью-Йорку, гайда у подорож.

 

❤❤❤

Назва: Код життя

Автор: Наталі Паррел

Жанр: любовний роман/ міський роман/ містика

❤❤❤

АНОТАЦІЯ:

“Іноді ціле життя може змінити одна мить”- казала їй матір і мала рацію, як ніколи. 

Життя економіста Шарлотти Мей, що володіла неймовірним вокальним талантом розділилося на “до” та “після”. 

“До” зустрічі ідеального чоловіка та після його “втрати”.

 “До” втілення мрії про велику сцену та “після” розчарування в житті музиканта. 

“До” початку здійснення бажання та “після” його втілення у реальність.

Насправді таких переломних моментів десятки у житті кожної дівчини, та в долі Шарлі все складніше, адже всі її “до”, ведуть плутаними, важкими шляхами до єдиного “після”, ціною в життя.

Який він код щасливого життя та чим може обернутися некоректно сформоване бажання, читайте в романі злегка приправленому містикою.

❤❤❤

Я щиро вдячна, що ви читаєте мої книги й знаходите у моїх історіях втіху, розрядку, спокій. Я дуже радію, що можу допомагати вам хоч трохи видихнути і саме це мотивує мене рухатися вперед, писати далі. Кожного разу коли важко взятися я згадую, що є люди які чекають на мене.

Кожен має робити те що він уміє, і я залишаюся з вами мої любі.

Дякую що подорожуєте моїми паралельними світами.❤

Ласкаво запрошую до моїх паралельних світів.

З повагою ваша Наталі Паррел

Оригінал статті на Букнет: Заспокійливе для автора та новинка

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Лондонський ярмарок назвав фіналістів премії International Excellence Awards-2023

Лондонський книжковий ярмарок оголосив фіналістів премії International Excellence Awards 2023 року. Про це повідомляється на офіційному сайті London Book Fair.
 
Премії International Ex

В Ужгороді показали виставу «Маріупольська драма» до річниці бомбардування росіянами театру…

Виставу «Маріупольська драма» зіграли в Ужгороді артисти Донецького академічного обласного драматичного театру міста Маріуполь. Зробили це до річниці бомбардування їхнього театру російськими військовими

Як розповідати історії: поради з книжки Крістофера Воґлера «Подорож письменника»

Крістофер Воґлер. Подорож письменника – ArtHuss, 2023 – 520 с.
 
Незабаром у видавництві ArtHuss вийде книжка «Подорож письменника», в основу якої лягли теорії міфолога Джозефа Кемпбелл

У США збирають гроші на купівлю будинку Джона Стейнбека

Американські книгорозповсюджувачі, письменники та читачі збирають кошти, щоб придбати літній будинок Джона Стейнбека, лауреата Нобелівської премії з літератури 1962 року, одного з класи

В росії поетів судитимуть за антивоєнні вірші: деталі

Наприкінці вересня минулого року, незабаром після оголошення в рф «часткової мобілізації», на Тріумфальній площі у москві пройшли «антимобілізаційні» «Маяковські читання». 

Кількох учасників поетично

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"