Запустили платформу Insight UA, що знайомить з українською культурою

Запустили платформу Insight UA, що знайомить з українською культурою

Український інститут запустив онлайн-платформу Insight UA — англомовний путівник українською культурою, особистостями та подіями, який охоплює різні культурні напрями. Про це повідомили на сайті інституту.

Платформа охоплює різні культурні напрямки. Можна обрати зручний формат дослідження — через добірки українських фільмів, виставок, книжок; прослуховування плейлистів, проходження одного з онлайн-курсів тощо.

 

 

«Сьогодні серед закордонних авдиторій шалений запит на знайомство з Україною та українською культурою. Тому Український інститут запускає англомовний путівник нашою культурою, особистостями та подіями. Платформа знайомить з українською музикою, літературою, театром, кіно, візуальним мистецтвом, Кримом та аналітичними роботами», — написав заступник гендиректора Українського інституту Алім Алієв на своїй фейсбук-сторінці.

 

Один із розділів — «Війна Росії проти України» У ньому представлені проєкти про наслідки російської агресії. Читач дізнається про  Майдан Свободи у Харкові, Лисичанську гімназію, унікальний собор Петра Могили у Маріуполі, прочитає про українських діячів мистецтва, які боронять країну на фронті – про художника-постановка Дмитра Костюмицького, режисерку Олену Максьом, поетку Ярину Чорногуз чи культурного менеджера Юрія Вовкогона.

 

Insight UA також містить окремі статті про українських митців, кураторів, мистецькі простори, культурні інституції та ініціативи, тож буде корисним для іноземних партнерів, які прагнуть співпраці та хочуть дізнатися більше про культурних акторів України.

 

«Усе більший запит на розуміння України потребує нових ефективних інструментів. Insight UA дозволяє легко та з задоволенням дізнаватись про митців, інституції та проєкти в українській культурі: як фахівцям, так і зацікавленій авдиторії», — зазначила Тетяна Філевська, креативна директорка Українського інституту.

 

Нагадаємо, 2022 року Український культурний фонд запустив платформу «Культурний простір», направлену на підтримку української культури у надзвичайно складних умовах.

 

 

Зображення: Український інститут

Оригінал статті на Suspilne: Запустили платформу Insight UA, що знайомить з українською культурою

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"