Запустили платформу Insight UA, що знайомить з українською культурою

Запустили платформу Insight UA, що знайомить з українською культурою

Український інститут запустив онлайн-платформу Insight UA — англомовний путівник українською культурою, особистостями та подіями, який охоплює різні культурні напрями. Про це повідомили на сайті інституту.

Платформа охоплює різні культурні напрямки. Можна обрати зручний формат дослідження — через добірки українських фільмів, виставок, книжок; прослуховування плейлистів, проходження одного з онлайн-курсів тощо.

 

 

«Сьогодні серед закордонних авдиторій шалений запит на знайомство з Україною та українською культурою. Тому Український інститут запускає англомовний путівник нашою культурою, особистостями та подіями. Платформа знайомить з українською музикою, літературою, театром, кіно, візуальним мистецтвом, Кримом та аналітичними роботами», — написав заступник гендиректора Українського інституту Алім Алієв на своїй фейсбук-сторінці.

 

Один із розділів — «Війна Росії проти України» У ньому представлені проєкти про наслідки російської агресії. Читач дізнається про  Майдан Свободи у Харкові, Лисичанську гімназію, унікальний собор Петра Могили у Маріуполі, прочитає про українських діячів мистецтва, які боронять країну на фронті – про художника-постановка Дмитра Костюмицького, режисерку Олену Максьом, поетку Ярину Чорногуз чи культурного менеджера Юрія Вовкогона.

 

Insight UA також містить окремі статті про українських митців, кураторів, мистецькі простори, культурні інституції та ініціативи, тож буде корисним для іноземних партнерів, які прагнуть співпраці та хочуть дізнатися більше про культурних акторів України.

 

«Усе більший запит на розуміння України потребує нових ефективних інструментів. Insight UA дозволяє легко та з задоволенням дізнаватись про митців, інституції та проєкти в українській культурі: як фахівцям, так і зацікавленій авдиторії», — зазначила Тетяна Філевська, креативна директорка Українського інституту.

 

Нагадаємо, 2022 року Український культурний фонд запустив платформу «Культурний простір», направлену на підтримку української культури у надзвичайно складних умовах.

 

 

Зображення: Український інститут

Оригінал статті на Suspilne: Запустили платформу Insight UA, що знайомить з українською культурою

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Щодо Спартака Субботи відкрили кримінальне провадження

Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві проводить досудове розслідування щодо факту можливих протиправних дій з боку блогера, автора книжки «П

Визначений лавреат Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади

25 вересня, напередодні 64-ої річниці від дня народження українського письменника, сходознавця і перекладача Романа Гамади у залі Інституту Франкознавства Львівського Національного університету імені

Читомо серед 25 українських медіа, що пройшли перевірку на прозорість і достовірність новин

25 українських новинних медіа, серед яких Читомо, отримали рейтинг від NewsGuard. Про це повідомляє Ініціатива журналістської довіри (JTI).
 
Основна мета програми — перевірити, чи відп

Премія Читомо: результати технічного відбору

25 вересня Премія Читомо оголосила результати технічного відбору. Премія Читомо — це відзнака за видатні досягнення дієвців українського книговидання та літературної сфери, започаткован

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"