Запрошуємо до написання нового роману-печворку «Врятувати Білобога» молодь до вісімнадцяти років

Запрошуємо до написання нового роману-печворку «Врятувати Білобога» молодь до вісімнадцяти років

Колектив літературних рекордсменів України – 228 авторів першого роману-печворку «Босорка», організатор рекордів, винахідник жанру «Колективний літературний печворк», голова громадської організації «Колективний літературний печворк», науковець, письменник Батура Сергій (S.Batura), звертаємося до директорів шкіл України та усіх, хто небайдужий до віднайдення та розкриття письменницьких талантів української молоді.

Відкритий лист

7 червня 2024 року було встановлено два всеукраїнські літературні рекорди. Завдяки безпрецедентній співпраці 228-ми авторів з усієї України, під керівництвом письменника та науковця Батури Сергія (S.Batura), команда сміливих та винахідливих українців написали перший роман-печворк «Босорка». Це грандіозна робота про карпатську відьму, що ледве встигає приймати людей з різними проблемами. Рекордний твір та його творці отримали широке висвітлення в пресі.

Не зупиняючись на досягнутому та маючи намір сприяти у розкритті талантів молодих авторів України, командою літературних рекордсменів було прийнято рішення залучити до написання нового роману-печворку «Врятувати Білобога» українську молодь до вісімнадцяти років.

Завдяки підтримці керівниці Національного Реєстру рекордів України пані Лани Вєтрової, було зареєстровано заявку № 240629-0214 на встановлення літературного рекорду, а саме: «Найбільший колектив неповнолітніх авторів електронної книги».

Написання роману-печворку «Врятувати Білобога» триватиме до 31 травня 2025 року і, врешті, всі, хто візьме участь у створенні літературного доробку, стануть рекордсменами та матимуть можливість отримати сертифікати від Національного Реєстру рекордів України. Результати спільної роботи висвітлить преса. Участь у написанні твору безкоштовна. Усі витрати на додаткове редагування та реєстрацію рекорду беруть на себе його організатори і партнери.

Для взяття участі у написанні роману-печворку «Врятувати Білобога» необхідно ознайомитися із сутністю новітнього жанру «Колективний літературний печворк», концепцією твору, прочитати пролог до майбутнього роману та обрати тему для власної невеличкої історії, що увійде до спільної роботи. Все дуже просто, а діти і молодь розповідатимуть про власні фантазії, сни, мрії та досвід, дотримуючись загального задуму та ідеї роману-печворку.

Концепція, пролог, а також орієнтовні теми до майбутнього роману-печворку «Врятувати Білобога» містяться на сайті літературних рекордсменів www.batura.com.ua (на сайті також створена можливість надіслати організаторам готову роботу), а також у групі-телеграм («Врятувати Білобога» https://t.me/+i2a2_YxPAjJmYzJi).

Просимо усіх, хто має можливість посприяти в об’єднанні молодих українців довкола створення спільного твору, головним концептом якого є боротьба добра зі злом та який стане рекордом України і Гіннеса.

Разом ми покажемо світу на що здатні!

Безмежна подяка Голові Національної спілки письменників України пану Михайлу Сидоржевському за сприяння та підтримку.

З повагою та шаною, Батура Сергій (S.Batura) 

litgazeta.com.ua 

 

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Запрошуємо до написання нового роману-печворку «Врятувати Білобога» молодь до вісімнадцяти років

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордоном

У США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської. 
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ

У Львові одну з вулиць перейменували на честь Ірини Фаріон

У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв

Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-Ланки

Цієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою

Російську літературу переробляють на туалетний папір на Волині

У Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від

Лавреат Гонкурівської премії Камель Дауд опинився в центрі судового скандалу

Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"