Запрошую!

Запрошую!

Запрошую!

Привіт!

Це книга у жанрі гумористичного фентезі. Тут на вас чекає зустріч із молодою жінкою, яка хоче вирішити свої проблеми за допомогою… магії! А це означає, що будуть пригоди і казуси, недолугі спроби та вдалі експерименти, чортівня і зустрічі з таємничим та загадковим, на рівні з побутовими справами.

Пропоную уривочок із сьогоднішнього оновлення:

Чомусь сумбурні думки про все на світі вилилися у бажання прикупити собі щось новеньке. Дивно, як воно оце у жінок одне з одним пов’язане, але після роботи я вирішила порадувати себе. Та, перерахувавши фінанси, вирішила, що моє бажання почекає – грошей у гаманці, як кіт наплакав, а до зарплати ще дожити треба! Тим більше, що ввечері навряд чи я щось знайду. Тож довелося приборкувати свою внутрішню примхливу дитину, яка хоче всього, багато й просто зараз, і терпляче очікувати на вихідні, коли можна поїхати й пошукати щось у секондах і дешевих магазинах, а не в бутіках. Хоча внутрішня богиня була категорично проти, та що поробиш – таке життя. Або гарна сукенка, або зуби на полку!

Бажаю приємного вечора і чекатиму на вас у гості!

Оригінал статті на Букнет: Запрошую!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Пишу для себе…

Кому цікаво – заходьте на твір “Чорна грань”. Книга бере участь у конкурсі кохання не купити. Цей твір я почала писати два роки тому, але лише зараз повернулася до нього. Знаю, що успіху мені не чекати, бо…

У-сю-сю! 2

Всім добра!

Можливо, мене не правильно зрозуміли попереднього разу і видалили мій блог, але я б хотів уточнити, що я хотів написати тільки, як я люблю вас всіх і вашу творчість!)

Більше всього мені подобаються помилки

Моя боротьба

У мене є дві п’єси на букнеті “вертеп” та “коли зупинився годинник”. Вони між собою змагаються. Але маленька проблема, дуже мало коментарів. Будь ласка потрімайте своїми коментарями.

Зимовий читацький марафон – 1 день

Триває перший день Зимового читацького марафону.

І вже маємо перші результати!

 

Марко Войт прочитав 9 творів

Олена Скуловатова прочитала 8 творів

Наталія Девятко прочитала 7 творів

Лена Муррр прочитала 5 творів

 

Інка

“Кохана Пустельного Вітру”. Анонс 9 розділу

Лавина пройшла повз караван, не забравши жодного життя. А чарівники подумки святкували спільну перемогу. Зараз вони були разом, вони були єдиною силою, що не знає ворогів і підступу, силою, у якої немає минулого, і яка розсиплеться,

Перейти до блогу