Запрошую на новинку!

Запрошую на новинку!

Запрошую на новинку!

Запрошую поринути у фентезійний світ разом з моїми героями. У моїй новинці, любовному фентезі “Пастка для ворога” сьогодні вирує небезпека.

Чоловік чекав на мене сидячи на кріслі у загальній кімнаті й судячи з його розслабленого вигляду встиг знудитися. Побачивши мою присутність, підвівся та відкрив портал. Вийшовши з нього, ми опинилися на плоскому даху височезного будинку. Не знаю який то був поверх, але місто виднілося як на долоні. Будинки виглядали як картонні коробки, річка нагадувала вузеньку стрічку, а вдалині проглядався фіолетовий ліс. Краєвид мені сподобався, від нього перехоплювало дух. Заважав вітер, який на такій висоті набрав великих обертів і розвівав моє волосся сплутуючи його. Чоловік повільно підвів мене до краю:

– Крила метелика найкраще розкриваються в польоті.

Відчула як жорстко його руки торкнулися моєї спини і я лечу до низу. Він зіштовхнув мене і я падаю, мабуть, з найвищого хмарочоса в місті. Страх повністю окутав мене і з вуст донісся затяжний крик. Cерце нестримно калатало, а груди наповнилися жаром. Кров у тілі наче закипіла і розносила своє пекельне тепло. Намагалася заспокоїтися та зосередитися, зробити все, щоб мої крила відкрилися. Згадала Кіроса, як він казав вдих-видих. До землі залишилося декілька метрів, а крил досі не було.  Схоже такий він мій кінець, от і прийшла моя смерть, а стільки всього не встигла зробити…

Тисніть ТУТ і дізнаєтеся хто зіштовхнув героїню, як вона змогла вижити та які будуть наслідки цього падіння. Запрошую до себе на сторінку, де завжди Вам раді.

Оригінал статті на Букнет: Запрошую на новинку!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»

Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с. 

У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт

УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитися

З 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я

Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір

Вікторію Амеліну вшанували у різних країнах світу

У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"