Запрошую за сім замків!
![Запрошую за сім замків! Запрошую за сім замків!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1628086843_8284943.jpg)
Запрошую за сім замків!
Привіт!
Чому вона найулюбленіша і чому я викладаю її зараз?
Тому що у ній мені вдалося (в усякому випадку, я на це дуже сподіваюся) органічно поєднати розважальне і глибоке.
Колись давно мені дуже запало в душу звернення одного з українських лідерів думок про те, що величезна проблема України – недостатньо поважне (та й уважне) ставлення творчих людей до легких жанрів. Та, як наслідок, заповнення вакууму сфери розваг неукраїнськими аналогами.
Бажання залишити по собі епохальний слід в історії, і, як наслідок, певне нехтування легковажними формами самовираження, для мене дуже зрозуміле, нікого не осуджую, але точно так же розумію, що розважальне не = низькопробне. А отже воно теж достойне уваги.
У роздумах про це народилася колись ідея “Замків”, в яких я спробувала поєднати дві полярності:
(1) розважити читача легкою історією двох молодих людей, які з різних причин прийшли до спільної реальності, в якій вони не люблять людей і не вважають за потрібне слідувати загальним правилам;
(2) показати, наскільки не витримує жодної критики теорія “маленьких (або простих) людей” в дійсно здоровому суспільстві (або хоча б суспільстві, яке прагне до здоров*я). Маленькі люди існують лише там, де діють хибні постулати, де люди скуті необґрунтованими страхами. А в суспільстві, здатному до супротиву несправдливості, біда однієї людини може стати загальною.
Якщо ви не втомилися від мого довгого вступу, дозвольте нарешті запросити вас доєднуватися до прочитання першої частини дилогії “Міняю всі перемоги на одну”
ЗА СІМОМА ЗАМКАМИ. ВСЕРЕДИНІ
Аннотація:
Йому 29. Він плював на правила і не бачить берегів. Він звик досягати свого. Одного разу він вирішує, що хоче її.
Їй 23. Вона боїться людей, уникає їх, знає: вони надто легковажно чинять зло, але одного разу вирішує ризикнути і впустити в своє життя саме його.
– Чому мовчиш?
– Думаю про тебе і твої дивацтва, Агата. Уточнімо. Тобі 23. Ти намагаєшся не виходити з квартири. Не спілкуєшся з людьми наживо. Ніколи не ходила на побачення. Ні з ким не цілувалася. Про секс я мовчу. Ти працюєш в інтернеті, по суті живеш в ньому. В дитинстві з тобою щось трапилося, але говорити ти не готова. Все так?
– Так. Тепер ти маєш покрутити пальцем біля скроні і вийти з чату…
– Маю. Але я вчиню інакше. Якщо я знайду твою адресу – пустиш? Я хочу відкрити сім твоїх замків. Я хочу опинитися всередині.
В тексті буде:
небезпечний герой
потайлива героїня
стосунки за перепискою
емоційно і чуттєво 18+
Перша частина – більш розважальна, друга – соціальна. Усі події вигадані, співпадіння можна вважати випадковими, або бачити аналогії і робити висновки.
Безкоштовно в процесі викладки! Глави виходять раз у два дні!
Шановний читаче, тебе чекають за сімома замками!
Оригінал статті на Букнет: Запрошую за сім замків!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.