Запрошую за сім замків!

Запрошую за сім замків!

Запрошую за сім замків!

Привіт!

Чому вона найулюбленіша і чому я викладаю її зараз?

Тому що у ній мені вдалося (в усякому випадку, я на це дуже сподіваюся) органічно поєднати розважальне і глибоке.

Колись давно мені дуже запало в душу звернення одного з українських лідерів думок про те, що величезна проблема України – недостатньо поважне (та й уважне) ставлення творчих людей до легких жанрів. Та, як наслідок, заповнення вакууму сфери розваг неукраїнськими аналогами.

Бажання залишити по собі епохальний слід в історії, і, як наслідок, певне нехтування легковажними формами самовираження, для мене дуже зрозуміле, нікого не осуджую, але точно так же розумію, що розважальне не = низькопробне. А отже воно теж достойне уваги. 

У роздумах про це народилася колись ідея “Замків”, в яких я спробувала поєднати дві полярності:

(1) розважити читача легкою історією двох молодих людей, які з різних причин прийшли до спільної реальності, в якій вони не люблять людей і не вважають за потрібне слідувати загальним правилам;

(2) показати, наскільки не витримує жодної критики теорія “маленьких (або простих) людей” в дійсно здоровому суспільстві (або хоча б суспільстві, яке прагне до здоров*я). Маленькі люди існують лише там, де діють хибні постулати, де люди скуті необґрунтованими страхами. А в суспільстві, здатному до супротиву несправдливості, біда однієї людини може стати загальною.

Якщо ви не втомилися від мого довгого вступу, дозвольте нарешті запросити вас доєднуватися до прочитання першої частини дилогії “Міняю всі перемоги на одну”

ЗА СІМОМА ЗАМКАМИ. ВСЕРЕДИНІ

Аннотація:

Йому 29. Він плював на правила і не бачить берегів. Він звик досягати свого. Одного разу він вирішує, що хоче її.
Їй 23. Вона боїться людей, уникає їх, знає: вони надто легковажно чинять зло, але одного разу вирішує ризикнути і впустити в своє життя саме його.

 

– Чому мовчиш?
– Думаю про тебе і твої дивацтва, Агата. Уточнімо. Тобі 23. Ти намагаєшся не виходити з квартири. Не спілкуєшся з людьми наживо. Ніколи не ходила на побачення. Ні з ким не цілувалася. Про секс я мовчу. Ти працюєш в інтернеті, по суті живеш в ньому. В дитинстві з тобою щось трапилося, але говорити ти не готова. Все так?
– Так. Тепер ти маєш покрутити пальцем біля скроні і вийти з чату…
– Маю. Але я вчиню інакше. Якщо я знайду твою адресу – пустиш? Я хочу відкрити сім твоїх замків. Я хочу опинитися всередині.

В тексті буде:

небезпечний герой
потайлива героїня
стосунки за перепискою
емоційно і чуттєво 18+

Перша частина – більш розважальна, друга – соціальна. Усі події вигадані, співпадіння можна вважати випадковими, або бачити аналогії і робити висновки. 

Безкоштовно в процесі викладки! Глави виходять раз у два дні!

Шановний читаче, тебе чекають за сімома замками!

Оригінал статті на Букнет: Запрошую за сім замків!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"