Запрошую до нової історії!

Запрошую до нової історії!

Запрошую до нової історії!

«Жовтий ліхтар, або Відьми грають чесно!» – пригодницьке фентезі з легкою любовною лінією. Його головні герої – брат та сестра, яких розлучила доля і які намагаються вижити у ворожому безжалісному світі. Їх обох очікують нові зустрічі, знайомства, перешкоди, що змінять їхнє життя і систему цінностей.

Анотація:

Біля мого будинку горить старовинний жовтий ліхтар, збираючи тих, хто потребує допомоги. Я виросла серед чужих проблем і навіки засвоїла: покликання відьми – творити добро. Та що вдієш, коли сімейна справа зовсім не до душі?

Робота при веллійському дворі – гарний привід вирватися з-під батьківського крила. Навіть брат погодився, що це легко і весело, а він знається в розвагах. Ми разом взялись за простеньке завдання і… Все пішло шкереберть!

Навколо – не столиця, а дика Пустка. Наш вінценосний підопічний жадає пригод, брат загубився, я випадково вийшла заміж… Ех, не таким я уявляла самостійне життя. Але вибору нема. Я впораюсь і доведу світові: сила відьми – дар, а не прокляття!

 

В тексті є:

#магія та пригоди

#протистояння характерів

#таємниці минулого та сучасності

#сильна героїня

#безкінечні мандри

#трохи гумору 😉

 

Продовження щоденно або через день.

 

Дія цього роману відбувається в тому ж світі, що й «Гра в чуже життя», у ньому навіть з’являються деякі другорядні персонажі з «Гри» і згадуються ключові події історії, проте сюжетом книги взагалі не пов’язані.

На жаль, оригінал відео для україномовного буктрейлера не зберігся, тому я додала українські субтитри до російськомовної версії.

 

Приємного відпочинку з цією історією! 🙂

Оригінал статті на Букнет: Запрошую до нової історії!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"