Запрошую до нової історії!

Запрошую до нової історії!

Запрошую до нової історії!

«Жовтий ліхтар, або Відьми грають чесно!» – пригодницьке фентезі з легкою любовною лінією. Його головні герої – брат та сестра, яких розлучила доля і які намагаються вижити у ворожому безжалісному світі. Їх обох очікують нові зустрічі, знайомства, перешкоди, що змінять їхнє життя і систему цінностей.

Анотація:

Біля мого будинку горить старовинний жовтий ліхтар, збираючи тих, хто потребує допомоги. Я виросла серед чужих проблем і навіки засвоїла: покликання відьми – творити добро. Та що вдієш, коли сімейна справа зовсім не до душі?

Робота при веллійському дворі – гарний привід вирватися з-під батьківського крила. Навіть брат погодився, що це легко і весело, а він знається в розвагах. Ми разом взялись за простеньке завдання і… Все пішло шкереберть!

Навколо – не столиця, а дика Пустка. Наш вінценосний підопічний жадає пригод, брат загубився, я випадково вийшла заміж… Ех, не таким я уявляла самостійне життя. Але вибору нема. Я впораюсь і доведу світові: сила відьми – дар, а не прокляття!

 

В тексті є:

#магія та пригоди

#протистояння характерів

#таємниці минулого та сучасності

#сильна героїня

#безкінечні мандри

#трохи гумору 😉

 

Продовження щоденно або через день.

 

Дія цього роману відбувається в тому ж світі, що й «Гра в чуже життя», у ньому навіть з’являються деякі другорядні персонажі з «Гри» і згадуються ключові події історії, проте сюжетом книги взагалі не пов’язані.

На жаль, оригінал відео для україномовного буктрейлера не зберігся, тому я додала українські субтитри до російськомовної версії.

 

Приємного відпочинку з цією історією! 🙂

Оригінал статті на Букнет: Запрошую до нової історії!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Привітик від атора!

Привіт, мої любі!

Даю про себе знати, оскільки давненько від мене не було нічого чутно. Хочу сказати, що мені приємно інколи заглядати на сторінку і бачити нові зірочки, відгуки і, навіть, нагороди! Це все просто гріє мені

Дві книжки за ціною однієї! Знижка!!!

Привіт, мої друзі!

Завтра на вас чекає приємна знижка на дилогію

“ЗА КРОК ДО ЩАСТЯ”

Історія, яка надовго залишиться в ваших серцях!

Не пропустіть нагоди придбати шалено-емоційний роман за нижчою ціною!

Бажаю

Пані та панове! Нейронет!

Вітаю вас, любі мої! На Букнеті новий конкурс, а мене муха вкусила і не відпускала, доки не поставила фінальну крапку. Дякую їй, що не загризла. :))) Тепер справа за вами. Буду у захваті, якщо прочитаєте і додасте коментарі на

Так все ж таки серце чи розум?

Сьогодні о 20°° у “Вдрузк або Я не хотіла”

  — Навіщо ти сюди прибігла?! Ну?! Скажи мені?!

 — Я вже сказала!

  — Ні, не треба мені заливати про Опру! Прошу, не бреши! Навіщо ти сюди прибігла?!

  Я

Знижка 20%!!!

Друзі, сьогодні діє дуже вигідна знижка 20% на мій роман “Мій коханий злочинець”

Діма став свідком злочину, а закон замість того, щоб допомогти, відвернувся від нього.
Тепер йому потрібно ховатися не тільки від

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"