Запрошую до нової історії
![Запрошую до нової історії Запрошую до нової історії](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1649319716_9844803.png)
Запрошую до нової історії
Вітаю!
Запрошую до мого дебютного твору “Тавро вбивці” на нас чекає розслідування, хитрий вбивця, таємниці минулого і, звісно ж, кохання.
— Приватний детектив Гарна Ольга, — я знов витягла картку. — Сподіваюсь на співпрацю.
— Що гарна, то я бачу, — чоловік посміхнувся. — А от співпраці у нас з вами не вийде.
— Чом це?
— Ми не належимо до міжнародної асоціації. Отакої, — чоловік розвів руками. Знов він став суворим й зло прошипів: — Прошу покинути місце злочину.
Читайте зараз, сподіваюсь вам сподобається ця історія і ви підтримаєте її та мене.
З повагою, Саша
Оригінал статті на Букнет: Запрошую до нової історії
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.