Запрошую до нової історії кохання

Запрошую до нової історії кохання

Запрошую до нової історії кохання

Шановні читачки та читачі! Вітаю вас в новій історії кохання, де переплелися долі чотирьох колишніх друзів-однокласників. Два хлопці Степан та Григорій закохані в одну дівчину, та кого насправді кохає вона, красуня Галинка? Що зробить подруга Галі — самозакохана Елеонора, щоб одружити на собі Степана? І чи будуть вони через роки жалкувати про свій вибір?

Анотація:

У гіркий полин перетворилося кохання Галинки Голуб. Невже вкрадена краса стала її прокляттям? У чорнявку з прозорими очима закохані до нестями два чоловіки, які приховують від неї власні секрети. Чи матиме вона силу пробачити, щоб відкрити серце для кохання, чи продовжуватиме щоночі вити від болю, постійно згадуючи свої тяжкі втрати?

 

Уривок із шостої глави уже на порталі:

— А для своїх коханок ти не зайнятий? – заступила шлях розсерджена фурія, – Думаєш, я не відчуваю, що від тебе постійно смердить жіночими парфумами? Причому, різними.

— Облиш мене. Норо, ти маєш усе, чого так прагнула. Гроші, діти, насамкінець, я – твій законний чоловік, — хмикнув Степан.

Ще раніше він якось вибирав слова, щоб залагодити сімейні конфлікти, але тепер йому було байдуже.

— Якраз тебе я і не маю! Тебе постійно немає вдома! І навіщо я тільки згодилася вийти за тебе? Я розкажу таткові! Він тебе в порошок розітре, розчавить, як хробака! – продовжувала верещати блондинка, хапаючи чоловіка за руки, – Хто тебе з лайна витягнув, холоп! Ким би ти був, якби не я та гроші моїх батьків? Дивись, дограєшся. Звідки витягли – туди й засунемо.

Запрошую підписуватись на автора, щоб не пропустити чергову новинку. Щиро дякую за додавання до бібліотек, зірочки та коментарі.

 

Гарного дня! Приємного прочитання!

Завжди ваш: Рауль Коразон

Оригінал статті на Букнет: Запрошую до нової історії кохання

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"