Запрошую до нової історії кохання

Запрошую до нової історії кохання

Запрошую до нової історії кохання

Шановні читачки та читачі! Вітаю вас в новій історії кохання, де переплелися долі чотирьох колишніх друзів-однокласників. Два хлопці Степан та Григорій закохані в одну дівчину, та кого насправді кохає вона, красуня Галинка? Що зробить подруга Галі — самозакохана Елеонора, щоб одружити на собі Степана? І чи будуть вони через роки жалкувати про свій вибір?

Анотація:

У гіркий полин перетворилося кохання Галинки Голуб. Невже вкрадена краса стала її прокляттям? У чорнявку з прозорими очима закохані до нестями два чоловіки, які приховують від неї власні секрети. Чи матиме вона силу пробачити, щоб відкрити серце для кохання, чи продовжуватиме щоночі вити від болю, постійно згадуючи свої тяжкі втрати?

 

Уривок із шостої глави уже на порталі:

— А для своїх коханок ти не зайнятий? – заступила шлях розсерджена фурія, – Думаєш, я не відчуваю, що від тебе постійно смердить жіночими парфумами? Причому, різними.

— Облиш мене. Норо, ти маєш усе, чого так прагнула. Гроші, діти, насамкінець, я – твій законний чоловік, — хмикнув Степан.

Ще раніше він якось вибирав слова, щоб залагодити сімейні конфлікти, але тепер йому було байдуже.

— Якраз тебе я і не маю! Тебе постійно немає вдома! І навіщо я тільки згодилася вийти за тебе? Я розкажу таткові! Він тебе в порошок розітре, розчавить, як хробака! – продовжувала верещати блондинка, хапаючи чоловіка за руки, – Хто тебе з лайна витягнув, холоп! Ким би ти був, якби не я та гроші моїх батьків? Дивись, дограєшся. Звідки витягли – туди й засунемо.

Запрошую підписуватись на автора, щоб не пропустити чергову новинку. Щиро дякую за додавання до бібліотек, зірочки та коментарі.

 

Гарного дня! Приємного прочитання!

Завжди ваш: Рауль Коразон

Оригінал статті на Букнет: Запрошую до нової історії кохання

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

В Україні змінилося ставлення до англійської мови — дослідження

Згідно з дослідженням USAID «Трансформація комунікацій», проведеного у співпраці з Київським міжнародним інститутом соціології, про ставлення українців до англійської мови, відбувся стр

В Україні стартував Національний тиждень читання під гаслом «Бути своїми»

В Україні стартував Національний тиждень читання, що цьогоріч проходить під гаслом «Бути своїми» і триватиме до 10 грудня.

Про важливість цього заходу і загалом читання книг для громадян України, а т

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"