Запрошую до нової глави

Запрошую до нової глави

Запрошую до нової глави

Привіт усім! Бажаю чудових вихідних і пропоную приєднатися до літнього, пристрастного і гостросюжетного роману АРОМАТ КАВИ, який зараз можна придбати за досить низькою ціною. Більша частина книги вже написана, і після завершення ціна на роман зросте. 

 

– Мій старший син, – нарешті почав бізнесмен, –  нещодавно зробив тобі пропозицію. І отримав відмову. Ось тепер, я бажаю уточнити: це якась помилка? Ти ж, скоріше за все, мала на увазі щось інше?

Аня легенько та гірко усміхнулася. Звісно, розмова піде саме про це. Настав час дати пояснити пану Власову, що вона не бажає нав’язливої уваги його любого синочка.

– Я мала на увазі саме це, – тихо і спокійно відповіла дівчина, – ваш син зробив мені пропозицію. Він отримав відмову від мене. Це моє рішення…

– Ти не подумала, крихітко, що образила Яна? – голос чоловіка трохи охрип.

– Подумала. І прошу вибачення за це, – промовила дівчина, – але рішення не зміню. Коли хтось робить пропозицію руки та серця, має бути готовим, що можлива також і відмова.

–  Для Яна неможлива, – зауважив чоловік, – він не з тих, кому відмовляють.

 

Оригінал статті на Букнет: Запрошую до нової глави

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Запустили флешмоб «Електрохарчування»: що читають українці під час блекаутів

Українські користувачі соцмережі Х (твіттеру) відновили флешмоб «Електрохарчування», у межах якого люди діляться книжками, які читають під час знеструмлень світла. 
Флешмоб започаткувал

Переклад Майка Йогансена номінували на престижну польську премію

Переклад роману Майка Йогансена «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію» номінували на літературну премію міста Ґдиня. П

House of Europe оголосив переможців сьомого конкурсу грантів на переклад

House of Europe визначив переможців сьомого конкурсу на отримання перекладацьких грантів. Про це йдеться на сторінці організації у фейсбуці.
Переклади на українську
Видавництво «Вавилон

«Це національна ганьба, що в Києві є музей Булгакова», — Віра…

Дослідниця літератури Віра Агеєва вважає, що в Києві не має бути музею Булгакова.

Про це вона сказала у інтерв’ю «Культурі на часі».

Агеєва пояснила, чому література 19 століття стає промовистою д

В Україні планують карати студентів за плагіат і ШІ в наукових роботах

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт №10392 про академічну доброчесність. Про це повідомили на сайті Верховної Ради.
Законопроєкт передбачає відповідальність за

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"