Запрошую до моєї новинки!

Запрошую до моєї новинки!

Запрошую до моєї новинки!

 

 

Хочу представити вам свій твір у жанрі сучасного любовного роману!

 

До ненависті і назад

 

Що ви будете робити, якщо шкільний ворог, який переслідував вас до сих часів у снах, раптом знову з’явиться у вашому житті? А що, якщо до того ж якась частина вашого життя виявиться в його владі? У Ханни Мілтон все було під контролем, вона вміло зберігала свої таємниці і навчилася жити спокійно. Але увірвавшись в її життя знову, Ендрю Джексон має всі шанси підібратися надто близько.

 

 

– Ханна! – гукнув її Джексон, коли дівчина вже взялася за ручку дверей. Вона завмерла на місці в очікуванні. – Ви посварилися через мене?

Мілтон глибоко зітхнула, думаючи над відповіддю.

– Мені плювати на тебе. А їй – немає, – неголосно відповіла дівчина. Нерозумно було сподіватися, що Джексон розчулився цим фактом і спробує порозумітися з Кайлою, але вона все ж про це думала.

– Не думаю, що ти дійсно так ставишся до мене, – сказав раптом хлопець зовсім не те, чого могла очікувати Ханна, а чекала вона багато – від загрози відрахування і до сміху.

– Ти лестиш собі, як і завжди, – прошепотіла дівчина, і перш, ніж зрозуміти, чи почув її відповідь Джексон, вийшла з аудиторії – на сьогодні досить провокацій. Ханна і так ходила по краю, дозволивши собі наговорити зайвого. Залишалося сподіватися на те, що Ендрю помститься дівчині лише поганими оцінками, а не «незадовільно» і іншими проблемами.

 

Вас чекають:

#Складні відносини героїв

#Від ненависті до любові

#Сімейні таємниці

#Викладач

 

ЧИТАТИ

 

 

Приємного прочитання!

 

Оригінал статті на Букнет: Запрошую до моєї новинки!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Запустили флешмоб «Електрохарчування»: що читають українці під час блекаутів

Українські користувачі соцмережі Х (твіттеру) відновили флешмоб «Електрохарчування», у межах якого люди діляться книжками, які читають під час знеструмлень світла. 
Флешмоб започаткувал

Переклад Майка Йогансена номінували на престижну польську премію

Переклад роману Майка Йогансена «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію» номінували на літературну премію міста Ґдиня. П

House of Europe оголосив переможців сьомого конкурсу грантів на переклад

House of Europe визначив переможців сьомого конкурсу на отримання перекладацьких грантів. Про це йдеться на сторінці організації у фейсбуці.
Переклади на українську
Видавництво «Вавилон

«Це національна ганьба, що в Києві є музей Булгакова», — Віра…

Дослідниця літератури Віра Агеєва вважає, що в Києві не має бути музею Булгакова.

Про це вона сказала у інтерв’ю «Культурі на часі».

Агеєва пояснила, чому література 19 століття стає промовистою д

В Україні планують карати студентів за плагіат і ШІ в наукових роботах

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт №10392 про академічну доброчесність. Про це повідомили на сайті Верховної Ради.
Законопроєкт передбачає відповідальність за

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"