Запрошую, До Книг ЗІ Смаком РІздвяних Свят!!!
![Запрошую, До Книг ЗІ Смаком РІздвяних Свят!!! Запрошую, До Книг ЗІ Смаком РІздвяних Свят!!!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1632660830_708220.jpg)
Запрошую, До Книг ЗІ Смаком РІздвяних Свят!!!
Вітаю, мої любі Натхненники!!!
ЗАПРОШУЮ, ДО КНИГ ЗІ СМАКОМ РІЗДВЯНИХ СВЯТ!!!
«ЛИСТ НА РІЗДВО»
Книга без вікового обмеження!!!
Анотація:
Навіть, якщо ти про себе нічого не пам’ятаєш, кохання все знає і приведе тебе за потрібною адресою. Так сталося з Майком, який опинився на порозі Кеті, чарівної та милої дизайнерки святкових інтер’єрів.
Розмови біля каміна, робота в парі, святкова атмосфера і кохання, яке зародилося в сердцях обох – це все диво.
А ще… є таємниця… є листи від незнайомця… Про це знає лише Кеті… Чи стане духу все розповісти Майку, який кохає її, а вона кохає його.
“ДЖЕКПОТ”
Книга про те, як здійснюються мрії.
Романтика, кохання, пристрасть та парі.
Анотація:
Вікторія чекала на Новорічні дива, – так і трапилось… Її дивом – виявився хлопець, якого вона знайшла на лавці… Для Дмитра, – вона була ціллю у парі. Проте її сірі очі та величезне серце, – виявились джек-потом, яке змінило його життя назавжди…
Кохання… Щирість… Пристрасть… Ніжність… Казкові емоції… Новорічні сюрпризи… та дива, все це, – вони знайдуть один в одному. Бінго!
P.S.
— Я твоє парі?
— Ти, мій джек-пот!
“ЗУХВАЛИЙ ФЛІРТ”
Запрошую, до книги в якій ви знайдете багато емоцій, кохання, веселощів, пристрасті та дуже-дуже зухвалого флірту.
Анотація:
Коли я побачила його вперше, мені здалось, що мрії здійснюються. В такого чоловіка закохуються з першого погляду. Його зухвалий флірт – мене підкорив, але потім побачення перетворилось на прірву непорозумінь. Пройшло пів року і от, я знову поруч з ним… в його обіймах, слухаю на вушко той самий зухвалий флірт. І я та, яка сама попрохала бути зі мною, для того, щоб моя родина не підшукувала мені нових кавалерів на свята. Що з цього вийде і як далеко можна зайти, коли тобі шепочуть неймовірно зухвалі слова? Побачимо.
«ПІД ОМЕЛОЮ»
Карпати… кохання… пристрасть… ніжність та таємниці.
Анотація:
Емма забулась, як це відпочивати, приділяти час собі та своїм мріям, ні про що не думати і насолоджуватися життям. Вирішивши для себе, що треба все надолужити, вона вирішує поїхати на Новорічні свята у Карпати. Присвятити час собі, своїм думкам і відпочити від чоловіків. Їй це вдасться? Чи можливо з’явиться той, хто по справжньому відкриє її для самої себе, забере спокій і закружляє у танку пристрасті? Казка для дорослих…ось, що чекає Емму. Вона отримає свій подарунком на свята і це буде кохання та усе, що вона забажає… під омелою.
ЗАПРОШУЮ ПІДПИСАТИСЬ НА АВТОРА, ЩОБ НЕ ПРОГАВИТИ НОВИНКИ, ЗНИЖКИ ТА ОНОВЛЕННЯ.
СТЕЖИТИ ЗА СТОРІНКОЮ АВТОРА.
Моя сторінка в ІНСТАГРАМ
Моя група в ФЕЙСБУК
Призи, різдвяні подарунки – все це в групі!
Моя сторінка ФЕЙСБУК
Оригінал статті на Букнет: Запрошую, До Книг ЗІ Смаком РІздвяних Свят!!!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.