Записки недосвідченого автора (ч.4)
![Записки недосвідченого автора (ч.4) Записки недосвідченого автора (ч.4)](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1587321253_5073077.jpg)
Записки недосвідченого автора (ч.4)
Привіт усім моїм колегам та любим читачам, які терплять мою неслухняну музу) Отож поки мені не пишуться художні твори, буду писати блоги.
– прокрастинація;
– сумніви чи варто продовжувати писати;
– почуття провини.
І останнє впливає на самопочуття найгірше.
Декілька тижнів тому я відчувала, що з моїм натхненням щось не те, але працювала через “не хочу”. Ну а що, буває трохи втомишся, але працювати ж можна? Можна. Ось так я намагалась писати хоч трохи, але за ті нещасні декілька тисяч знаків мене поглинала провина перед читачами. Мені просто немає, що дати їм читати, а строчити що завгодно, аби рейтинг не падав – не мій варіант.
Тепер узагалі… Навіть рядок написати – задача з непростих. Тому я прийняла рішення відкласти усі історії, над якими працюю. Хоч декілька днів потрібно, щоб перезавантажитись і відволіктись, а потім думати про подальшу долю моїх героїв.
Знаєте, це доволі дивне відчуття. Поки я прокрастиную, мої друзі підкорюють нові платформи, загораються новими ідеями і за день пишуть більше тексту, ніж я останній тиждень! І тут виринає почуття такої-собі неповноцінності. Я не справжній автор? Це не моє покликання? А що далі? А раптом я не зможу більше писати?
І мені страшенно соромно за це… перед читачами, колегами й собою врешті-решт.
Але потім розумію, що не варто перейматись. Кожен має власний темп роботи, інший стиль, графік, плани та ідеї. Хтось працює щоранку, комусь подобається ніч. Інший любить незамислуваті та легкі сюжети, а ще хтось обожнює “скло”.
І те, що я рабиня власного натхнення не робить мене поганим автором! Поганим автором мене робить те, що я змушую себе писати низькоякісний текст, коли не можу дати хороше оновлення читачам.
Як ви гадаєте, краще переступити через себе і просто писати, чи дозволити відпочити героям і автору?
Оригінал статті на Букнет: Записки недосвідченого автора (ч.4)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.