Записки недосвідченого автора (ч.4)

Записки недосвідченого автора (ч.4)
Привіт усім моїм колегам та любим читачам, які терплять мою неслухняну музу) Отож поки мені не пишуться художні твори, буду писати блоги.
– прокрастинація;
– сумніви чи варто продовжувати писати;
– почуття провини.
І останнє впливає на самопочуття найгірше.
Декілька тижнів тому я відчувала, що з моїм натхненням щось не те, але працювала через “не хочу”. Ну а що, буває трохи втомишся, але працювати ж можна? Можна. Ось так я намагалась писати хоч трохи, але за ті нещасні декілька тисяч знаків мене поглинала провина перед читачами. Мені просто немає, що дати їм читати, а строчити що завгодно, аби рейтинг не падав – не мій варіант.
Тепер узагалі… Навіть рядок написати – задача з непростих. Тому я прийняла рішення відкласти усі історії, над якими працюю. Хоч декілька днів потрібно, щоб перезавантажитись і відволіктись, а потім думати про подальшу долю моїх героїв.
Знаєте, це доволі дивне відчуття. Поки я прокрастиную, мої друзі підкорюють нові платформи, загораються новими ідеями і за день пишуть більше тексту, ніж я останній тиждень! І тут виринає почуття такої-собі неповноцінності. Я не справжній автор? Це не моє покликання? А що далі? А раптом я не зможу більше писати?
І мені страшенно соромно за це… перед читачами, колегами й собою врешті-решт.
Але потім розумію, що не варто перейматись. Кожен має власний темп роботи, інший стиль, графік, плани та ідеї. Хтось працює щоранку, комусь подобається ніч. Інший любить незамислуваті та легкі сюжети, а ще хтось обожнює “скло”.
І те, що я рабиня власного натхнення не робить мене поганим автором! Поганим автором мене робить те, що я змушую себе писати низькоякісний текст, коли не можу дати хороше оновлення читачам.
Як ви гадаєте, краще переступити через себе і просто писати, чи дозволити відпочити героям і автору?
Оригінал статті на Букнет: Записки недосвідченого автора (ч.4)
Блог
Букерівська премія обрала назву для своєї статуеткиБукерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
До короткого списку імен увійшли
Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С
Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
Головний
У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові
Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи ТоменкаЩорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.
Премія є творч
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.