Запальна Новинка ВІд Колеги!!!

Запальна Новинка ВІд Колеги!!!

Запальна Новинка ВІд Колеги!!!

Весна не за горами. Та чекати її стає все важче. Щоб підняти настрій і відволіктися від реальних проблем пропоную поринути в історію Кристини Асецької  “Як позбутись дівчини?”, там двоє опинилися в непростій ситуації і обоє намагаються з неї виплутатися, та кожен вибирає свій шлях. Свідомо роблячи іншого своїм опонентом )! Хто ж переможе? Він чи вона? А може кохання?

 

(обкладинка кликабельна)

Шматочок:

Подумки Варнавський святкував свою перемогу. Він зробить все, щоб Ілона сама від нього відмовилася. Наговорить гидоти, вдасть із себе п’яного, скаже некоректне висловлювання про її зовнішність і все, завтра вже буде вільною пташкою. Тут головне не перебільшити, щоб одним висловлюванням не позбутися ще й роботи.

З великим ентузіазмом, після закінчення робочого дня, Варнавський покинув офіс. Здавалося – його план ідеальний і обов’язково спрацює. Зайшов у найближчий бар і замовив чарку горілки, заради специфічного запаху. Для певності ще й декілька капель розлив на одяг.

Опинившись на вулиці, викликав таксі й поки очікував на нього, помітив невеличку калюжу, що ще не встигла висохнути після дощу. Не вагаючись зайшов у неї, вимастивши штани та намочивши кросівки. Шкода було адідасів, але заради того, щоб залишатися неокільцьованим ладен на все. Тепер на білих кросівках красувалися залишки калюжі, а шкарпетки увібрали трохи вологи. Хлопець уже уявив реакцію Загранюків, коли він зніме взуття. Для підсилення ефекту потерся спиною об стіну і сподівався, що частина пилу залишиться на куртці.

 

ЧИТАТИ ТУТ

Зустрінемося на сторінках книги!

 

Оригінал статті на Букнет: Запальна Новинка ВІд Колеги!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"