Замальовка – Перевертень в музеї.

Замальовка – Перевертень в музеї.

Замальовка – Перевертень в музеї.

Цок, цок, цок.

Навпроти ґрат став чоловік, який ніби виринув зі старовинних легенд – перевертень. Таких як він називали перевертнями. Їх не існує, точніше не повинно існувати. Але прямо зараз перед нею стоїть ця істота, якої не повинно бути в її звичному, техногенному світі. Страх сковував, вона чула стукіт власного серця. Логіка отримавши нокаут вирішила піти геть.

Марія пискнула, ще щільніше притиснувши рятівний брухт до грудей і важко ковтнула.

А цей і не чоловік і не звір, спокійно стояв навпроти, нахиливши голову набік, уважно розглядаючи її.

– І ти вважаєш, що це врятує тебе? – пролунав гуркітливий, з порикуванням сильний, важкий голос, а перевертень красномовно обвів поглядом грати.

– Ланцюги ти розірвати не зміг, – прошепотіла вона невпевнено, Марія сама не розуміла, навіщо з ним розмовляє.

– Ті ланцюги не йдуть у порівняння з цими ґратами, – промовив монстр і поклав свої величезні лапи на залізні прути.

Його кисті були понівечені, жахливими шрамами, погляд Марії мимоволі зачепився за них, як не дивно, в грудях проснувся жаль. Такі шрами – це слід величезного болю і страждання, вона знову пересмикнула плечима і підняла свої очі вище, зустрічаючись з очима перевертня, здригнулася, но очі не відвела.

– Що в тебе з руками? – прошепотіла дівчина.

– Це все, що тебе цікавить? – засміявся звір, оголюючи величезні гострі ікла. – Я думав, ти будеш питати, що я з тобою зроблю, або просити про помилування, – він спеціально клацнув зубами, бажаючи ще більше її налякати.

– А раптом мені пощастить, і ти не зможеш зайти сюди? – Невпевнено похитала вона головою, намагаючись вгамувати шалений стукіт свого серця.

– І що ти розповіси, відьма іншим, якщо тобі пощастить? – Замислено запитав монстр.

– Розкажу? – нервово засміялася Марія. – А що я можу розповісти? Мені й так тепер забезпечені нічні кошмари, а опинитися, крім цього, у психлікарні не найкращий варіант. Іди, – попросила вона його.

Оригінал статті на Букнет: Замальовка – Перевертень в музеї.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"