Замальовка – Перевертень в музеї.
![Замальовка – Перевертень в музеї. Замальовка – Перевертень в музеї.](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1654959435_27570.jpg)
Замальовка – Перевертень в музеї.
Цок, цок, цок.
Навпроти ґрат став чоловік, який ніби виринув зі старовинних легенд – перевертень. Таких як він називали перевертнями. Їх не існує, точніше не повинно існувати. Але прямо зараз перед нею стоїть ця істота, якої не повинно бути в її звичному, техногенному світі. Страх сковував, вона чула стукіт власного серця. Логіка отримавши нокаут вирішила піти геть.
Марія пискнула, ще щільніше притиснувши рятівний брухт до грудей і важко ковтнула.
А цей і не чоловік і не звір, спокійно стояв навпроти, нахиливши голову набік, уважно розглядаючи її.
– І ти вважаєш, що це врятує тебе? – пролунав гуркітливий, з порикуванням сильний, важкий голос, а перевертень красномовно обвів поглядом грати.
– Ланцюги ти розірвати не зміг, – прошепотіла вона невпевнено, Марія сама не розуміла, навіщо з ним розмовляє.
– Ті ланцюги не йдуть у порівняння з цими ґратами, – промовив монстр і поклав свої величезні лапи на залізні прути.
Його кисті були понівечені, жахливими шрамами, погляд Марії мимоволі зачепився за них, як не дивно, в грудях проснувся жаль. Такі шрами – це слід величезного болю і страждання, вона знову пересмикнула плечима і підняла свої очі вище, зустрічаючись з очима перевертня, здригнулася, но очі не відвела.
– Що в тебе з руками? – прошепотіла дівчина.
– Це все, що тебе цікавить? – засміявся звір, оголюючи величезні гострі ікла. – Я думав, ти будеш питати, що я з тобою зроблю, або просити про помилування, – він спеціально клацнув зубами, бажаючи ще більше її налякати.
– А раптом мені пощастить, і ти не зможеш зайти сюди? – Невпевнено похитала вона головою, намагаючись вгамувати шалений стукіт свого серця.
– І що ти розповіси, відьма іншим, якщо тобі пощастить? – Замислено запитав монстр.
– Розкажу? – нервово засміялася Марія. – А що я можу розповісти? Мені й так тепер забезпечені нічні кошмари, а опинитися, крім цього, у психлікарні не найкращий варіант. Іди, – попросила вона його.
Оригінал статті на Букнет: Замальовка – Перевертень в музеї.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.