Замальовка – Перевертень в музеї.

Замальовка – Перевертень в музеї.

Замальовка – Перевертень в музеї.

Цок, цок, цок.

Навпроти ґрат став чоловік, який ніби виринув зі старовинних легенд – перевертень. Таких як він називали перевертнями. Їх не існує, точніше не повинно існувати. Але прямо зараз перед нею стоїть ця істота, якої не повинно бути в її звичному, техногенному світі. Страх сковував, вона чула стукіт власного серця. Логіка отримавши нокаут вирішила піти геть.

Марія пискнула, ще щільніше притиснувши рятівний брухт до грудей і важко ковтнула.

А цей і не чоловік і не звір, спокійно стояв навпроти, нахиливши голову набік, уважно розглядаючи її.

– І ти вважаєш, що це врятує тебе? – пролунав гуркітливий, з порикуванням сильний, важкий голос, а перевертень красномовно обвів поглядом грати.

– Ланцюги ти розірвати не зміг, – прошепотіла вона невпевнено, Марія сама не розуміла, навіщо з ним розмовляє.

– Ті ланцюги не йдуть у порівняння з цими ґратами, – промовив монстр і поклав свої величезні лапи на залізні прути.

Його кисті були понівечені, жахливими шрамами, погляд Марії мимоволі зачепився за них, як не дивно, в грудях проснувся жаль. Такі шрами – це слід величезного болю і страждання, вона знову пересмикнула плечима і підняла свої очі вище, зустрічаючись з очима перевертня, здригнулася, но очі не відвела.

– Що в тебе з руками? – прошепотіла дівчина.

– Це все, що тебе цікавить? – засміявся звір, оголюючи величезні гострі ікла. – Я думав, ти будеш питати, що я з тобою зроблю, або просити про помилування, – він спеціально клацнув зубами, бажаючи ще більше її налякати.

– А раптом мені пощастить, і ти не зможеш зайти сюди? – Невпевнено похитала вона головою, намагаючись вгамувати шалений стукіт свого серця.

– І що ти розповіси, відьма іншим, якщо тобі пощастить? – Замислено запитав монстр.

– Розкажу? – нервово засміялася Марія. – А що я можу розповісти? Мені й так тепер забезпечені нічні кошмари, а опинитися, крім цього, у психлікарні не найкращий варіант. Іди, – попросила вона його.

Оригінал статті на Букнет: Замальовка – Перевертень в музеї.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Митниця конфіскувала комікс «Маус» через свастику на обкладинці. НП компенсує вартість утилізованого

Державна митна служба України планувала утилізувати замовлення книжок на $100 через оригінальне видання графічного роману Арта Шпіґельмана «Маус. Сповідь уцілілого». Про це на своїй фей

Січеславські письменники пропагують здоровий спосіб життя

Бернард Шоу був непоганим тенісистом і захоплювався водними видами спорту, Ернест Геменгвей та Артур Конан Дойл полюбляли бокс, а  Дніпропетровська обласна організація НСПУ як соціально відповідальна гр

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"