Залиште це профі_новинка від Каміли Дані
![Залиште це профі_новинка від Каміли Дані Залиште це профі_новинка від Каміли Дані](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1588237414_5196643.jpg)
Залиште це профі_новинка від Каміли Дані
Привіт любі читачі й автори=)
Анотація до книги “Залиште це профі”
— Тобто, Ян, — показую на фото в мобільному, — і є кохання моєї матусі?
З подивом дивлюся на хрещену.
— Моделько моя, не просто кохання, а єдине!
Підіймає вказівний палець вверх.
В мене вже є план.
— Ми ж банда? — Схрещую два пальці на руках. Демонструю маминій подрузі та своїй персональній феї.
— Звісно, — смішно кривить обличчя.
— Знайдемо Яна?
Складаю ручки, дивлюсь жалісливим поглядом, як вона мене вчила.
— Ну, знайдемо і що далі?
— А далі… — впевнено підіймаюсь на ноги, випрямляю плечі, й витягую руку перед собою, — а далі … залиште це профі!
Уривок з книги:
— Моделько, річ не в цьому, — обличчя змінюється на серйозне. — Іноді люди змушені покинути коханих, — якось дивно говорить піднявши верхню губу, — і не тому, що хочуть, а так потрібно. А твоя мама коли дізналася, що в неї буде така маленька Моделька, вирішила розповісти батькові. От і все. — Виходить, що у всьому винна я? Не втримую сліз. — Ні! Ти, що Аріно! Опиняється поруч, пригортає до себе. — Я не лозумію, — обіймаю Віру за шию. — Твоя Мамі, занадто правильна ось і все. Я казала як їй треба було зробити… Неважливо. Давай краще знайдемо його і тоді будемо думати, що робити далі. — Справді? Ти — найкраща, — цілую в щічку. Посміхаюся, але все ще сумно на серці. — Моделько, не можу я тобі відмовити, правда не знаю чи вдасться знайти. Відпускає. Присідає на сусідній стільчик. Щось обдумує й бере до рук телефон. — Придумала. Іду зателефоную, а ти, — примружує очі, — не підслуховувати. Трясу головою. Для чого мені підслуховувати? Не той випадок. Зараз треба думати про інше. Бліна, сподіваюся він не одружений і ще кохає мою мамі. А якщо в нього є діти? Святі яйця! Якщо їх багато і вони менші за мене, їм потрібно змінювати підгузки. Фу-у. Одного разу я бачила новонароджене дитя: малесеньке, гарненьке, але як кричить — жах, а потім ще наробить в памперс, а мені нюхати. Як згадаю, холодні мурахи біжить шкірою. — За пів години мені передзвонять і… — Привіт, я дома! Мамі! — Все, тихо, — підморгує хресна. – Все буде ок! Вірю, зазвичай так є як вона каже. Я багато чого навчилася від хресної, і вчуся. Як тільки мама з’являється на кухні, цілую її й хресну й біжу у свою кімнату. Трішечки пограю в телефоні й так швидко пройде пів години. Але, як кажуть дорослі: не все склалось, як я хотіла. Більше тут
Підписуйтесь на мій профіль, щоб не пропустити моїх новинок
Завжди ваша Міка Стів=)
Оригінал статті на Букнет: Залиште це профі_новинка від Каміли Дані
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.