Залишати місце і для свого життя?
![Залишати місце і для свого життя? Залишати місце і для свого життя?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1613926335_7854584.jpg)
Залишати місце і для свого життя?
https://booknet.com/uk/book/rozmr-ma-znachennya-b402703 Розмір має значення? Стилістка не згодна, це ж треба. А Тетяні не до жартів.
І справді – що?
Читайте й дізнавайтеся.
Спойлерити щось не хочеться )
У своєму житті
треба залишати місце
і для свого життя.
Начебто така проста істина,
та можна вік прожити й не знати
Ліна Костенко
Може саме про те каже стилістка Тетяні Пампушці? https://booknet.com/uk/book/rozmr-ma-znachennya-b402703… Новий розділ – НЕСЕРЙОЗНО – ЦЕ ВЕСЕЛО вийде після 24:00. А ми з вами давайте зараз по каві. Ну або хто що любить.
Оригінал статті на Букнет: Залишати місце і для свого життя?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.