Залежність – Вирок!

Залежність – Вирок!

Залежність – Вирок!

Привіт!

Ідея про віртуальну залежність як один із видів криміналу з’явилась порівняно недавно. Тому ласкаво прошу❣️❣️❣️ Долучайтесь до читання, сподіваюсь на підтримку))))

“ЗАЛЕЖНА”

(автор обкладинки – неймовірна і талановита Asteriya❤️)

Анотація:

“Хто б міг подумати, що в умовах сьогодення користування Інтернетом вважатимуть злочином? Буде розроблена ціла судова система, і людей каратимуть. Настане реальність, в якій телефони, комп’ютери та інші гаджети опиняться під забороною. А тим, хто чинитиме опір, винесуть вирок – залежність…”

Коротенький уривок:

” – Словом, тобі потрібно підготуватись. А мені і тут добре. Хтозна, може, ще краще буде, – поділилась Іванка.

– Ти що, серйозно? – в моєму погляді читався шок. 

– Ну так. На волі я візьмусь за старе, а ще як відновлю зв’язок з Петриком, ох… Розумієш, цікаво те, що я цілком усвідомлюю, що те все погано, що користі воно нікому не приносить, але зупинитись не можу… Видно, таки залежна.

Що? Ні! От який чорт смикнув її так думати?

– А… Чим займалась, якщо не секрет? – Тарас узявся роздумувати.

– Та чого вже приховувати, – зітхнула Іванка. – Ми з братом дурили людей. Знаєте, як ото розіграш по телефону? Я забивала людям баки, недарма ж психологію вивчала, а Петрик грошима завідував. Хакер іще той… Власне, то він і запропонував мені таке.

– Його впіймали? – я була приголомшеною.

– Сподіваюсь, що ні. Не знаю, мене забрали першою. Пригадую, не подобалось мені гарувати, важко по годин 15 на добу, як батьки наші… Все хотіла чогось легкого.

– А, ну так, звісно, виманювати в людей кошти – багато розуму не треба, – Тарасу, вочевидь, таке не сподобалось.

– Ой, ну-ну, подивись, святоша знайшовся… Давай тепер ти, раз ми вже зачепили таку тему. За що тебе сюди?

– Віртуальне казино, – молодик враз перемінився на лиці.

Я заклякла. Ні, ні! Як я скажу їм про себе, коли сама ще не усвідомила. Толік мене просто зрадив. І чим йому не вгодила, не можу зрозуміти… Дружили зі шкільної лави, потім поступово я закохалась, ми влаштовували цікаві нічні побачення… От як ти там, любий? Совість не гризе, ні?

– … і я так захопився, що… Просив у сусідів, все надіявся, що відіграюсь, що перший виграш неодмінно повториться, – з болем згадував Тарас. Що ж, здається, в нас схожі проблеми.

– А потім дізналась Аня. Сумно, як згадаю, що і її обманював… Не витерпіла. Подала на розлучення, а я тепер розплачуюсь. Не знаю, може й справді тут перевиховають, чи що…

Слухала і дивувалась. От не люблю відверті розмови! Хотілось підтримати Тараса, та що маю сказати? Сама у тій же ямі. Мене просто ніколи не розуміли. І через той дзвінок я тут, а він і далі, мабуть, живе приспівуючи… Не розумію, як не розгледіла в ньому підступу. Кохання затьмарило.”

Дякую за увагу! Приємного читання ❣️

Оригінал статті на Букнет: Залежність – Вирок!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"