Залежність – Вирок!

Залежність – Вирок!

Залежність – Вирок!

Привіт!

Ідея про віртуальну залежність як один із видів криміналу з’явилась порівняно недавно. Тому ласкаво прошу❣️❣️❣️ Долучайтесь до читання, сподіваюсь на підтримку))))

“ЗАЛЕЖНА”

(автор обкладинки – неймовірна і талановита Asteriya❤️)

Анотація:

“Хто б міг подумати, що в умовах сьогодення користування Інтернетом вважатимуть злочином? Буде розроблена ціла судова система, і людей каратимуть. Настане реальність, в якій телефони, комп’ютери та інші гаджети опиняться під забороною. А тим, хто чинитиме опір, винесуть вирок – залежність…”

Коротенький уривок:

” – Словом, тобі потрібно підготуватись. А мені і тут добре. Хтозна, може, ще краще буде, – поділилась Іванка.

– Ти що, серйозно? – в моєму погляді читався шок. 

– Ну так. На волі я візьмусь за старе, а ще як відновлю зв’язок з Петриком, ох… Розумієш, цікаво те, що я цілком усвідомлюю, що те все погано, що користі воно нікому не приносить, але зупинитись не можу… Видно, таки залежна.

Що? Ні! От який чорт смикнув її так думати?

– А… Чим займалась, якщо не секрет? – Тарас узявся роздумувати.

– Та чого вже приховувати, – зітхнула Іванка. – Ми з братом дурили людей. Знаєте, як ото розіграш по телефону? Я забивала людям баки, недарма ж психологію вивчала, а Петрик грошима завідував. Хакер іще той… Власне, то він і запропонував мені таке.

– Його впіймали? – я була приголомшеною.

– Сподіваюсь, що ні. Не знаю, мене забрали першою. Пригадую, не подобалось мені гарувати, важко по годин 15 на добу, як батьки наші… Все хотіла чогось легкого.

– А, ну так, звісно, виманювати в людей кошти – багато розуму не треба, – Тарасу, вочевидь, таке не сподобалось.

– Ой, ну-ну, подивись, святоша знайшовся… Давай тепер ти, раз ми вже зачепили таку тему. За що тебе сюди?

– Віртуальне казино, – молодик враз перемінився на лиці.

Я заклякла. Ні, ні! Як я скажу їм про себе, коли сама ще не усвідомила. Толік мене просто зрадив. І чим йому не вгодила, не можу зрозуміти… Дружили зі шкільної лави, потім поступово я закохалась, ми влаштовували цікаві нічні побачення… От як ти там, любий? Совість не гризе, ні?

– … і я так захопився, що… Просив у сусідів, все надіявся, що відіграюсь, що перший виграш неодмінно повториться, – з болем згадував Тарас. Що ж, здається, в нас схожі проблеми.

– А потім дізналась Аня. Сумно, як згадаю, що і її обманював… Не витерпіла. Подала на розлучення, а я тепер розплачуюсь. Не знаю, може й справді тут перевиховають, чи що…

Слухала і дивувалась. От не люблю відверті розмови! Хотілось підтримати Тараса, та що маю сказати? Сама у тій же ямі. Мене просто ніколи не розуміли. І через той дзвінок я тут, а він і далі, мабуть, живе приспівуючи… Не розумію, як не розгледіла в ньому підступу. Кохання затьмарило.”

Дякую за увагу! Приємного читання ❣️

Оригінал статті на Букнет: Залежність – Вирок!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"