Закінчення однієї історії та початок іншої

Закінчення однієї історії та початок іншої

Закінчення однієї історії та початок іншої

Вчора відбувся фінал любовного фентезі «Поки всі сплять. Верховний», написаного у співавторстві з талановитою Анною Пахомовою і я вирішила розкрити деякі секрети. Спочатку ми писали коротеньке оповідання «Поки всі сплять» до Дня Геловіну і навіть не задумувалися про повномасштабну книгу. У процесі написання,ми зрозуміли, що  стриги цікаві персонажі й багатьма ідеями довелося знехтувати. Наша фантазія розійшлася настільки, що ми вирішили писати продовження, у якому зможемо повноцінно розкрити весь потенціал стригів. Небезпеки та кохання весь чергуються в романі. Хто любить читати завершені твори – ласкаво просимо. Ми вирішили залишити книгу безкоштовною.

Також сьогодні відбулася публікація мого оповідання для флешмобу запропонованого Камілою Дані до Дня закоханих. Це історія кохання, яка виникла через помилку Купідона і називається «Як позбутися хлопця, або бешкетний Купідон».

 

Ця історія є своєрідним відзеркаленням моєї іншої новинки,  сучасного любовного роману «Як позбутися дівчини?». Ці два твори не пов’язані між собою і можна читати окремо.

Але ж не всіх хлопців та дівчат слід позбуватися. Є ще такі, яких треба завойовувати, особливо, якщо це не звичайний хлопець, а сам принц. Про це буде наступна моя книга. Щоб не пропустити новини моєї творчості, знижки та нові твори, натискайте на кнопочку «Відстежувати автора» на моїй сторінці. Рада вітати кожного у своїй читацькій родині.

Оригінал статті на Букнет: Закінчення однієї історії та початок іншої

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"