Закінчена історія

Закінчена історія

Закінчена історія

Вчора закінчилася одна велика історія, яку почала я тут писати ще з 2019-го року. Так, мова йде про цикл “Обдаровані”.

 

Для мене аж навіть трохи дивно, що ця історія завершилася. П’ять книг, одна історія, великий загадковий світ – увесь цей час я жила з ними, писала про цих героїв і зараз важко їх відпускати… Важче, ніж зазвичай)

Але так, “Обдаровані” закінчилися. Я вже попрощалася з цією історією і я надзвичайно вдячна усім читачам, що були впродовж написання циклу. Ви усі надзвичайно важливі для мене ❤

Дуже приємно читати ваші відгуки, особливо під останньою частиною… мені аж трохи сумно стало, що ця історія закінчилася)

Я зроблю собі невелику перерву після останньої частини “Обдарованих”. Для чого? Я вже почала заготовлювати новий великий цикл ✍(◔◡◔) (Хоча чесно, я думала, що після “Обдарованих” більше вже не буду, бо це часом було важкувато)). Але моя фантазія меж не знає, тому готуйтеся читати новий великий цикл, тепер у жанрі фентезі)))

До речі, в інстаграмі я вже ділилася певними думками. І надалі буду так робити, тож підписуйтеся, якщо ще досі того не зробили: juli_pencil

 

Зараз у мене буде чимало справ, тож я іноді зникатиму з букнету. А з’явлюся вже з новою цікавенькою (сподіваюся) історією, тож чекайте на моє повернення)))

Ну, а зараз я попрощаюся з вами на якийсь час)
До нових зустрічей (ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧

Ваша Juli ❤

Оригінал статті на Букнет: Закінчена історія

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»

Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с. 

У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт

УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитися

З 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я

Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір

Вікторію Амеліну вшанували у різних країнах світу

У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"