Закохана

Закохана

Закохана

Ви вірите у святість людей? Я от ніколи не вірила. У всіх є свої плюси та мінуси. Немає ідеальної влади. Не буває ідеального устрою чи взагалі когось, хто б не накосячив. Саме про це і насупний розділ “Закоханої”. Приємного прочитання.

Те, що відбувалося, нагадувало страшний бойовик, де сценаристи забули додати рятувальника. Мені хотілося побігти до біженців, допомогти, але моє тіло, наче хтось заморозив: ноги підігнулися самі собою і я впала на землю. Все, що я могла, — це дивитися на кольорові плями, розкидані по площі, поки мої очі застилали сльози. Весь цей час військові намагалися взяти будинок штурмом і навіть обстрілювати, але марно. На кілька хвилин у просторі зависла гнітюча тиша і навіть, здалося, що весь цей жах закінчився. Я насилу спробувала підвестися на ноги, але наступної миті мене знесло назад на землю хвилею від вибуху. У вухах стояв дзвін. Тіло налилося свинцем, притискаючи вантажем униз. Мої очі зачепилися за руїни, які ще недавно були великим будинком. З рота вирвався крик, але чиясь сильна рука затулила його, коли інша притиснула до великого, сильного тіла.

— Тихо Лоро, — прошепотів на вухо Даніель, перш ніж мене накрила пітьма.

Оригінал статті на Букнет: Закохана

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"