Закохана. Новий розділ

Закохана. Новий розділ

Закохана. Новий розділ

Додала ще один розділ “Закоханої”. Підтримайте будь ласка книгу) Діліться своїми враженнями)

– Я бачу світіння твоєї душі. Ти ніби маленька яскрава зоря, що проривається через безодню води. Це дивно, що одна людина відчуває стільки сильних емоцій. Ти, правда, цього не бачиш?

— Ні, не бачу.

—  Я можу показати тобі, якщо хочеш.

Чоловік простягнув у мій бік долоню, даючи вибір. Ми вже торкалися раніше, і він не копався в моєму минулому, принаймні не згадував про побачене. Тому я обережно торкнулася його пальців та заплющила очі. Коли вони знову відкрилися, переді мною разюче змінився вигляд, ніби я дійсно бачила те, що відбувалося його очима. Навпроти мене, в напівтемряві, сиділа дівчина з довгим коричневим волоссям. Її чорні очі зливалися б із темрявою, якби не бліда шкіра. Десь вище грудей, з-під пледа виднілися фіолетові промені, блискаючи різними відтінками. Це було дуже красиво.

Я опустила очі вниз, щоб побачити свічення Даніеля, але воно ховалося за одягом. Стало якось сумно. Мабуть, він ще красивіший. Якоїсь миті Даніель знову опустив обличчя і розстебнув ґудзик на своїй сорочці, повторюючи мої думки. З-під його шкіри пробивалися срібні спалахи, ніби там, за ребрами, було власне сонце. Воно рвалося назовні і наповнювало груди чимось світлим. Я повернулася у своє тіло через кілька секунд, але захоплення, що мене переповнювало, ніяк не вщухало. Елійці бачили світ настільки яскравим, що він забирав подих. Проти цього, мій зір здавався обмеженим та неповноцінним.

Оригінал статті на Букнет: Закохана. Новий розділ

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"