Закон і порядок…3.0! Вітаємо переможців!

Закон і порядок…3.0! Вітаємо переможців!

Закон і порядок…3.0! Вітаємо переможців!

Дорогі друзі, колеги, письменники та читачі!

Жюрі мало дуже непростий час – особливо в останні два дні. Ми постійно сперечалися, наводили один одному свої аргументи, розуміючи, що дуже багато робіт гідні призових місць.

Але у нашому листуванні (серед суперечок з приводу своїх фаворитів) з’являлися фрази “Які ж у нас талановиті люди!”, “Боже, скільки болю!”, “Деякі твори так зачепили…”

І ось нарешті ми прийняли рішення!

Але, перш ніж оголосити його, ми хочемо від щирого серця подякувати Букнету і всім учасникам. Завдяки вам у світі не лише з’явилися нові твори. Завдяки вам люди дізнаються, що відбувається в ЛЮДИНІ, коли вона під час війни стикається з, здавалося б, сухим і технологічним світом інтернету.

Тепер стало ще більш зрозуміло: в онлайн світі юридичні та людські закони дуже щільно переплетені один з одним.

А зараз – переходимо до найцікавішого. 

Журі юридичної компанії Avitar після довгих роздумів і обговорень оголошує результати конкурсу. Розповіді оцінювали юристи, звертаючи увагу в першу чергу на розкриття теми та оригінальність підходу.

Переможцями за результатами оцінювання журі стали:

1-ше місце – Зоряна Петришин  «Ластівка»

2-ге місце – Inna Turianska «Вільні душі»

3-те місце – Марія Люта «Nft-душі. Нова колекція»

Вітаємо переможців! Ми зв’яжемося з вами стосовно призів. Ви теж зв’язуйтеся з нами.

Дякуємо ще раз!

До зустрічі наступного року на конкурсі «Закон і Порядок планети Онлайн 4.0»

Слава Україні!

 

Оригінал статті на Букнет: Закон і порядок…3.0! Вітаємо переможців!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"