Закон і порядок…3.0! Вітаємо переможців!

Закон і порядок…3.0! Вітаємо переможців!

Закон і порядок…3.0! Вітаємо переможців!

Дорогі друзі, колеги, письменники та читачі!

Жюрі мало дуже непростий час – особливо в останні два дні. Ми постійно сперечалися, наводили один одному свої аргументи, розуміючи, що дуже багато робіт гідні призових місць.

Але у нашому листуванні (серед суперечок з приводу своїх фаворитів) з’являлися фрази “Які ж у нас талановиті люди!”, “Боже, скільки болю!”, “Деякі твори так зачепили…”

І ось нарешті ми прийняли рішення!

Але, перш ніж оголосити його, ми хочемо від щирого серця подякувати Букнету і всім учасникам. Завдяки вам у світі не лише з’явилися нові твори. Завдяки вам люди дізнаються, що відбувається в ЛЮДИНІ, коли вона під час війни стикається з, здавалося б, сухим і технологічним світом інтернету.

Тепер стало ще більш зрозуміло: в онлайн світі юридичні та людські закони дуже щільно переплетені один з одним.

А зараз – переходимо до найцікавішого. 

Журі юридичної компанії Avitar після довгих роздумів і обговорень оголошує результати конкурсу. Розповіді оцінювали юристи, звертаючи увагу в першу чергу на розкриття теми та оригінальність підходу.

Переможцями за результатами оцінювання журі стали:

1-ше місце – Зоряна Петришин  «Ластівка»

2-ге місце – Inna Turianska «Вільні душі»

3-те місце – Марія Люта «Nft-душі. Нова колекція»

Вітаємо переможців! Ми зв’яжемося з вами стосовно призів. Ви теж зв’язуйтеся з нами.

Дякуємо ще раз!

До зустрічі наступного року на конкурсі «Закон і Порядок планети Онлайн 4.0»

Слава Україні!

 

Оригінал статті на Букнет: Закон і порядок…3.0! Вітаємо переможців!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"