Закарпатський обласний драмтеатр у новому сезоні презентує одразу три прем’єри

Закарпатський обласний драмтеатр у новому сезоні презентує одразу три прем’єри

Закарпатський обласний музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв на початку нового сезону презентує три прем’єри.

Про це Закарпатська облрада повідомила у фейсбуку, передає Укрінформ.

За словами в.о. директора-художнього керівника театру Рудольфа Дзуринця, колектив готується до відкриття 78-го сезону на великій та малій сцені, також готують репертуар для юного глядача.

Для участі у прем’єрах запрошені режисери з Києва та Дніпра та штатні режисери.

«Один із запрошених — режисер Віталій Семенцов, який працюватиме над виставою на Малій сцені. Він та ще кілька запрошених режисерів працюватимуть у нашому театрі над новими виставами Серед них і режисерка-постановниця Маргарита Савенко, яка створить казку для наших юних глядачів. Окрім цього, заслужений артист України Михайло Фішенко працюватиме над постановкою на Великій сцені», — повідомив Дзуринець.

Як повідомляв Укрінформ, цього року Закарпатський обласний муздрамтеатр ім. братів Шерегіїв очолив Рудольф Дзуринець, актор театру та військовий, який служив у Закарпатській ТрО та був поранений на східному напрямку фронту.

Фото: Закарпатська обласна рада

ukrinform.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Закарпатський обласний драмтеатр у новому сезоні презентує одразу три прем’єри

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"