Закарпатський муздрамтеатр показав виставу «У полоні Снігової королеви»
![Закарпатський муздрамтеатр показав виставу «У полоні Снігової королеви» Закарпатський муздрамтеатр показав виставу «У полоні Снігової королеви»](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/c3572c127c531ca3-696x392.jpg)
3 січня першу у 2023 році виставу «У полоні Снігової королеви» з циклу новорічно-різдвяних вистав показали в Закарпатському обласному українському музично-драматичному театрі. У постановці задіяна майже вся трупа театру.
Роль Снігової королеви у виставі грала акторка театру Світлана Мавріц. За словами акторки, це її улюблена роль.
«Зрозуміло, що завжди в житті добро має перемагати зло. Але я думаю, що королева не є такою злою. Якщо вона хотіла забрати в полон до себе хлопчика, значить в житті їй одиноко. Вона хотіла прикрасити якось своє життя», — розповідає акторка театру Світлана Мавріц.
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2023/01/b2fc6011a94858b7.jpg)
Ролі розбійників у виставі зіграли Роман Каварізін та Дмитро Бурма.
«Вистава для дітей, а може, й для дорослих, бо тут порушуються теж дорослі теми. Тут можна знайти і про кохання, і про відданість, і про зло. Є якісь теми, які відгукуються й зараз. У «Сніговій королеві» теж є тема війни. Тема сутичок між людьми», — говорить артист Каварізін Роман.
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2023/01/d45bd12b7222217f.jpg)
«Людям зараз це потрібно. Потрібні емоції, потрібно відволікатися. Мені приємно дарувати людям настрій і трохи давати їм мирного життя», — розповідає артист Дмитро Бурма.
Василь Марюхнич директор Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру розповів, що кількість глядачів театру збільшилася з початком війни.
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2023/01/21bab473853f42c9.jpg)
«Наші діти як ніхто сьогодні заслуговують на свято. Це наш обов’язок створити їм відповідний настрій: гарний, із подарунками, з персонажами популярних мультиплікаційних фільмів. Особливістю минулорічного сезону і початку цього року є ще й те, що з нами під одним дахом працює і Донецький обласний академічний музично-драматичний театр з міста Маріуполь. І вони підготували так само казку для наймолодших наших глядачів», — розповідає директор Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру Василь Марюхнич.
«Нам подобається атмосфера, тут цікаві заходи для діток. Дуже цікава та професійна гра акторів. Якщо є можливість, то чому б не піти під час новорічних свят на виставу, ніж сидіти у планшетах», — говорить відвідувачка театру Олена Тарасенко.
Дитячі вистави у Закарпатському облмуздрамтеатрі показуватимуть до 14 січня.
zakarpattya.net.ua
Оригінал статті на НСПУ: Закарпатський муздрамтеатр показав виставу «У полоні Снігової королеви»
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.