Завітайте у мій “Потайсвіт”
Завітайте у мій “Потайсвіт”
Доброї ніченьки!
Запрошую в таємний світ української міфології і чарівних істот на межі світів. Моя інтерпретація того, про що вже казано-переказано, писано-переписано.
Рада буду прочитати ваші відгуки під твором або ж на авторській сторінці у ФБ (Тицяйте тут для переходу).
Отож, запрошую всіх завітати в українське село й дізнатися, що ж “Там, за хвірткою”.
АНОТАЦІЯ.
Аля прокинулася вночі й зрозуміла, що в кімнаті є ще хтось, крім неї. І цей хтось зовсім не добрий домовик, якого показують у мультиках. Адже після кожної такої зустрічі дівчинка відчуває, що тратить силу й життєву енергію.
Тікаючи від невідомої істоти, Аля виходить через хвіртку, яка відділяє дім від озера й старовинної церкви, та стає свідком дивного нічного зібрання. Кого вона зустріне й чому їй з батьками треба негайно втікати з новопридбаного будинку в селі?..
!УВАГА! Якщо не переможе, твір буде видалено з букнету після закінчення конкурсу й оголошення результатів.
Оригінал статті на Букнет: Завітайте у мій “Потайсвіт”
Блог
Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордономУ США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської.
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ
У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв
Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-ЛанкиЦієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою
Російську літературу переробляють на туалетний папір на ВолиніУ Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від
Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.