Завітайте у мій “Потайсвіт”

Завітайте у мій “Потайсвіт”

Завітайте у мій “Потайсвіт”

Доброї ніченьки!

Запрошую в таємний світ української міфології і чарівних істот на межі світів. Моя інтерпретація того, про що вже казано-переказано, писано-переписано.

Рада буду прочитати ваші відгуки під твором або ж на авторській сторінці у ФБ (Тицяйте тут для переходу).

Отож, запрошую всіх завітати в українське село й дізнатися, що ж “Там, за хвірткою”.

АНОТАЦІЯ.

Аля прокинулася вночі й зрозуміла, що в кімнаті є ще хтось, крім неї. І цей хтось зовсім не добрий домовик, якого показують у мультиках. Адже після кожної такої зустрічі дівчинка відчуває, що тратить силу й життєву енергію.

Тікаючи від невідомої істоти, Аля виходить через хвіртку, яка відділяє дім від озера й старовинної церкви, та стає свідком дивного нічного зібрання. Кого вона зустріне й чому їй з батьками треба негайно втікати з новопридбаного будинку в селі?..

 

!УВАГА! Якщо не переможе, твір буде видалено з букнету після закінчення конкурсу й оголошення результатів.

Оригінал статті на Букнет: Завітайте у мій “Потайсвіт”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

Доблесть і відвага під час Голокосту у книжці Джуді Баталіон «Світло днів»

Джуді Баталіон. Світло днів – #книголав, 2023 – 640 с.
 
Видавництво #книголав готує до друку документальний роман «Світло днів» Джуді Баталіон, історикині, кураторки мистецьких проєкті

Перейти до блогу

Нові автори

Ольга Калуга Кількість робіт: 1 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Перейти до "Нові автори"