Зав’язку міцно зав’язано, що далі?

Зав’язку міцно зав’язано, що далі?

Зав’язку міцно зав’язано, що далі?

 ШОУ БЕЗ МЕЖ  – Одразу після 24:00 ми побачимо і перші надії, і перші розчарування однієї дівчини.

Вони справді дуже схожі – обидва хочуть самостійно вирішувати, як жити, чим займатися. І здається, що їм не вистачає для цього лише трохи грошей.

А гроші – то просто питання часу. Не проблема. І головне – не вмішувати шури-мури у важливу справу, правда ж?

Та неправда звісно )))

Але вони ще про це не знають. Для них і перстень – тільки те, чого треба позбутися, й відносини – тільки те, що треба показати, щоб батьки раніше, ніж треба, не запідозрили нічого про план їх дорогоцінних єдиних дітей на самостійність.

Вона – саме мистецтво і вся в образі, летить до мрії, як метелик на вогонь. Він – сильний і красивий, без жодних зайвих сантиментів, мчить, як призовий кінь до своєї мети.

Частину шляху вигідніше й швидше подолати разом? Так це ж прекрасно. Або ні.

Підписуйтесь, тут МОЯ СТОРІНКА – щоб не пропустити оновлення. Вони через день, але можлива зміна графіку.

І додавайте книгу до бібліотек, так її побачить більше читачів, і вам буде великий плюс у карму

Дякую всім за вподобайки й нагороди книзі, і за ваші чудові коментарі, друзі!

 

Оригінал статті на Букнет: Зав’язку міцно зав’язано, що далі?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"