Завтра продовження “Сліз короля…” Анонсик

Завтра продовження “Сліз короля…” Анонсик

Завтра продовження “Сліз короля…” Анонсик

 Завтра о 20.00 у нас виходить продовження роману “Сльози короля, усмішка королеви”.

Вона кльова! Повірте мені на слово! А краще не вірте, а перевірте самі.

“— Чого б я оце так гепав, туди тебе розтуди? Трохи двері не вивалила! — невдоволено прогугнявив він мондійською. Слава богам, мондійська — одна з трьох мов, які я знаю. За його спиною зібралися чоловіки різного віку, зросту і навіть кольору шкіри.

  Я мружилась від сонячного світла, що після напівтемряви трюму раптово вдарило мені в очі яскравим гострим промінням. З милою посмішкою на вустах я мовила:

— Ой, щоб я там вивалила! Я ж дівчинка! Ми таким не займаємося.

— Ага, особливо квінійки! — почулося з натовпу. — Нам тут про вас підрозказали.

— Не вірте! Все брешуть! — крикнула я в натовп. Потім  спокійно та з цікавістю в голосі звернулася до кирпатого: — А що хоч наплели?

 Так і не дочекалась відповіді, бо раптом чоловіки, що зібралися біля мене, стали розлітатися у різні боки, як голуби з-під ніг перехожого, поступаючись дорогою високому, як гора, здорованю. Він був величезний і чорний, як сама чорна ніч. Обличчя його з першого погляду здалося мені лютим й таким, що нічого доброго не обіцяє. Й з другого, до речі, теж.

  Ми оглянули один одного з ніг до голови. Я звернула увагу на значні габарити, кинджал в халяві і короткий меч в піхвах на поясі, а він, напевно, на мою неземну красу і всепоглинаючу чарівність.“

Оригінал статті на Букнет: Завтра продовження “Сліз короля…” Анонсик

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Одеса, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця й Чернівці — які нові книгарні можна відвідати не в столиці

В Україні відкрилися нові книгарні: «Книгарня Є» у Вінниці й Івано-Франківську, книгарні-кав’ярні Старого Лева в Івано-Франківську й Одесі, «Вперта коза» у Дніпрі, «Книгарня артефактів»

Видавці й книгорозповсюджувачі: Піратство не зменшилось

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, розгорнулася дискусія щодо піратства

Фільм Ірини Цілик «Я і Фелікс» — відтепер на стримінгових сервісах

Фільм «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик вийшов в онлайн прокат на стримінгових сервісах Netflix, Megogo, Sweet.TV і Київстар ТБ. Про це повідомила режисерка фільму на своїй фейсбук-сто

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"