Завтра продовження “Сліз короля…” Анонсик

Завтра продовження “Сліз короля…” Анонсик

Завтра продовження “Сліз короля…” Анонсик

 Завтра о 20.00 у нас виходить продовження роману “Сльози короля, усмішка королеви”.

Вона кльова! Повірте мені на слово! А краще не вірте, а перевірте самі.

“— Чого б я оце так гепав, туди тебе розтуди? Трохи двері не вивалила! — невдоволено прогугнявив він мондійською. Слава богам, мондійська — одна з трьох мов, які я знаю. За його спиною зібралися чоловіки різного віку, зросту і навіть кольору шкіри.

  Я мружилась від сонячного світла, що після напівтемряви трюму раптово вдарило мені в очі яскравим гострим промінням. З милою посмішкою на вустах я мовила:

— Ой, щоб я там вивалила! Я ж дівчинка! Ми таким не займаємося.

— Ага, особливо квінійки! — почулося з натовпу. — Нам тут про вас підрозказали.

— Не вірте! Все брешуть! — крикнула я в натовп. Потім  спокійно та з цікавістю в голосі звернулася до кирпатого: — А що хоч наплели?

 Так і не дочекалась відповіді, бо раптом чоловіки, що зібралися біля мене, стали розлітатися у різні боки, як голуби з-під ніг перехожого, поступаючись дорогою високому, як гора, здорованю. Він був величезний і чорний, як сама чорна ніч. Обличчя його з першого погляду здалося мені лютим й таким, що нічого доброго не обіцяє. Й з другого, до речі, теж.

  Ми оглянули один одного з ніг до голови. Я звернула увагу на значні габарити, кинджал в халяві і короткий меч в піхвах на поясі, а він, напевно, на мою неземну красу і всепоглинаючу чарівність.“

Оригінал статті на Букнет: Завтра продовження “Сліз короля…” Анонсик

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрілися два береги

Намагаюсь присвоїти статус “завершено” – нічого не виходить. Можна якось домовитись із адміністрацією, щоб це зробити?

Українські письменники візьмуть участь у Міжнародному фестивалі Аґнона

21-23 червня у Єрусалимі відбудеться Перший Міжнародний фестиваль, присвячений пам’яті Нобелівського лауреата Шмуеля Йосефа Аґнона. Програму фестивалю оприлюднили на сайті Book Forum.
Ф

У Польщі заснували Міжнародну премію за книжки на історичну тематику

У Польщі заснували Міжнародну премію імені Вітольда Пілецького. Заявки на її здобуття приймають до 27 червня, − про це повідомили на сайті Інституту Вітольда Пілецького.
Заснування щорі

Поетика падіння: куди зник герой коміксу «У м’яті»?

Борис Філоненко. Антон Рєзніков. Данил Штангеєв. У м’яті. – Київ: IST Publishing, 2020 – 64 с.
Якщо ви стежите за українським коміксовим ринком уже досить давно – маєте пам’ятати ті час

В Івано-Франківську відкрили виставку до 130-річчя Євгена Коновальця

14 червня, у день народження голови Проводу ОУН Євгена Коновальця, голова обласної ради Олександр Сич підписав розпорядження Про нагородження ювілейною відзнакою «130 років Євгену Коновальцю». Такі меда

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"