Завершення книги

Завершення книги

Завершення книги

 Слава Україні!!! Нещодавно завершила свою книгу у жанрі фентезі/містика “Тіні минулого”, яка бере участь у конкурсі. дякую усім, хто був зі мною до кінця і гостинно запрошую нових читачів навідатись на мою сторінку. Книга повністю відредагована і безплатна. Надзвичайно цікава ваша думка. Можливо для когось вона буде цікавою і допоможе трохи відволіктись, адже попри всю складність ситуації в яку потрапила головна героїня, вона змогла подолати труднощі і жити далі. 

 Анотація до книги

Однієї миті, твоє життя кардинально змінюється, закручуючись шаленим вихором загадкових подій. Ти змушена покинути навчання, про яке мріяла все своє свідоме життя і переселитись разом з матір’ю до маленького села з населенням менш як 200 осіб. Та на цьому, справжні пригоди тільки починаються. Що, коли виявиться, що твій новий друг — суцільна загадка, а новий знайомий, дивним чином, завжди з’являється у потрібному місці й у потрібний час. Милій, життєрадісній Златі, доведеться в усьому розібратись, щоб скласти всі частинки в єдине ціле і знайти вихід із моторошної пастки, в яку потрапила ще у ранньому дитинстві. На неї очікують несподівані зустрічі й подорожі, родинні таємниці та знайомства, які подарують нових друзів і шалений вихор найрізноманітніших емоцій.

Посилання на книгу

https://booknet.com/uk/book/tn-minulogo-b372418?_lnref=5QL5exsb

Оригінал статті на Букнет: Завершення книги

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"