Завершення “Вендети”. Що далі?

Завершення “Вендети”. Що далі?

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

“Особиста вендета” завжде буде особливою роботою для мене. Мені було дуже важко закінчувати її… Читачі знають, що я ніяк не могла написати два останні розділи… Мені не хотілося, щоб ця історія закінчувалась, я прикипіла до неї всім серцем. 

Але вже сьогодні роман отримав статус “завершено” і почав продаватися не за передплатою, а як завершений твір.

Хочу подякувати всім нашим читачам, які підтримали цей проект. Для нас з Тарасом ваша підтримка значить дуже багато, дякую вам. 

2. Друга новина. Буквально тиждень тому я отримала свої збірочки “Очі з чорного дзеркала”. Цю збірку видлали у ВЦ “Академії” з накладом в 1500 примірників. Наразі це моя перша друкована гонорарна публікація, а також перша книга з моїми творами яка має такий доволі немалий наклад. До речі, маю ще вісім авторських примірників, якщо когось цікавить – пишіть =)) Також залишилася і парочка примірників “Бо кохаю”, збірки, яку ми видали разом із авторами Букнет, детальніше почитати про обидві збірки можна тут. 

3. Третя новина. До друку готується декілька інших збірок і проектів. Як мінімум три з них точно будуть реалізовані цього року, ще декілька – не відомо, чи цього року, чи все ж наступного =). 

4. Четверта новина. Починаючи з завтра я поновлюю роман “Вісім бажань”. Зараз я відчуваю, що нарешті готова знов продовжувати працювати над ним. 

5. П’ята новина. В кінці серпня або на початку осені я починаю викладку нового роману, над ідеєю якого працюю вже декілька місяців. 

6. Буду писати оповідання на новий конкурс =))

Загалом, на цей рік в мене ще дуже багато планів. Сподіваюсь, мої читачі підтримають мене і мої проекти. 

Ну а тепер пару картинок =)

“Особиста вендета”

Паперова збірка “Очі з чорного дзеркала”

(тут є картинки, 4 шт, якщо ви бачите менше, то поновіть сторінку)

Паперова збірка “Бо кохаю”

Також нагадую вам, що в мене є авторська сторінка на фейсбук і сторінка в інстаграм(клікай на назви і переходь одразу на мої сторінки в цих соцмережах). Так як тепер на букнеті заборонено розігрувати промо, наступні промокоди будуть розіграні там, тож запрошую моїх читачів підписатися на мене в цих соцмережах, щоб не проґавити свій шанс =)

Скріншот з останніми публікаціями з мого творчого інстаграму:

Дякую всім. Люблю букнет. Люблю своїх читачів. Люблю своїх друзів, авторів і не тільки. Ви всі стали для мене ще однією родиною.

Оригінал статті на Букнет: Завершення “Вендети”. Що далі?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Катерина Міхаліцина. Dogs of war

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Дві третини українців вважають неприйнятним отримувати новини з російських ЗМІ

Майже 70% українців вважають неприйнятним отримувати інформацію про події в Україні з російських ЗМІ. Про це свідчать результати другої хвилі опитування «Окуповані території та Росія: б

Мінкульт Люксембургу виділив кошти на ₴ 1,3 мільйона для підтримки українських…

Для підтримки українських діячів мистецтва Міністерство культури Люксембургу виділило кошти в сумі 1,3 мільйона гривень через УКФ. 

Про це повідомляє міністр культури та інформаційної політики в Теле

Ухвалили закон, що заборонив пов’язані з росією географічні назви

Верховна Рада ухвалила закон, який забороняє присвоювати географічним об’єктам в Україні назви, що звеличують, увіковічують, пропагують або символізують росію. Про це повідомив народний

Верховна Рада призначила Оксена Лісового міністром освіти

Новим міністром освіти й науки став очільник Національного центру «Мала академія наук» Оксен Лісовий, відповідне рішення ухвалив український парламент. Про це повідомив у телеграм-кана

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"