Завершення “Вендети”. Що далі?
Завершення “Вендети”. Що далі?
Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами.
“Особиста вендета” завжде буде особливою роботою для мене. Мені було дуже важко закінчувати її… Читачі знають, що я ніяк не могла написати два останні розділи… Мені не хотілося, щоб ця історія закінчувалась, я прикипіла до неї всім серцем.
Але вже сьогодні роман отримав статус “завершено” і почав продаватися не за передплатою, а як завершений твір.
Хочу подякувати всім нашим читачам, які підтримали цей проект. Для нас з Тарасом ваша підтримка значить дуже багато, дякую вам.
2. Друга новина. Буквально тиждень тому я отримала свої збірочки “Очі з чорного дзеркала”. Цю збірку видлали у ВЦ “Академії” з накладом в 1500 примірників. Наразі це моя перша друкована гонорарна публікація, а також перша книга з моїми творами яка має такий доволі немалий наклад. До речі, маю ще вісім авторських примірників, якщо когось цікавить – пишіть =)) Також залишилася і парочка примірників “Бо кохаю”, збірки, яку ми видали разом із авторами Букнет, детальніше почитати про обидві збірки можна тут.
3. Третя новина. До друку готується декілька інших збірок і проектів. Як мінімум три з них точно будуть реалізовані цього року, ще декілька – не відомо, чи цього року, чи все ж наступного =).
4. Четверта новина. Починаючи з завтра я поновлюю роман “Вісім бажань”. Зараз я відчуваю, що нарешті готова знов продовжувати працювати над ним.
5. П’ята новина. В кінці серпня або на початку осені я починаю викладку нового роману, над ідеєю якого працюю вже декілька місяців.
6. Буду писати оповідання на новий конкурс =))
Загалом, на цей рік в мене ще дуже багато планів. Сподіваюсь, мої читачі підтримають мене і мої проекти.
Ну а тепер пару картинок =)
“Особиста вендета”
Паперова збірка “Очі з чорного дзеркала”
(тут є картинки, 4 шт, якщо ви бачите менше, то поновіть сторінку)
Паперова збірка “Бо кохаю”
Також нагадую вам, що в мене є авторська сторінка на фейсбук і сторінка в інстаграм(клікай на назви і переходь одразу на мої сторінки в цих соцмережах). Так як тепер на букнеті заборонено розігрувати промо, наступні промокоди будуть розіграні там, тож запрошую моїх читачів підписатися на мене в цих соцмережах, щоб не проґавити свій шанс =)
Скріншот з останніми публікаціями з мого творчого інстаграму:
Дякую всім. Люблю букнет. Люблю своїх читачів. Люблю своїх друзів, авторів і не тільки. Ви всі стали для мене ще однією родиною.
Оригінал статті на Букнет: Завершення “Вендети”. Що далі?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.