Забужко опублікувала фото з Малковичем: як українські поети жили 35 років тому
Оксана Забужко опубліковала фото разом зі своїм давнім другом, поетом Іваном Малковичем, та згадала, як жилося українським письменникам 35 років тому.
“Ось такі ми були – 35 років тому: “молоді поети”, що, випадково зустрівшись на Хрещатику, читали одне одному нові вірші в “трубі” за кавою – десь до початку 1990-х читали, а потім – чи то вірші перестали бути важливими, чи ми перестали бути молодими, а чи просто – пересіли в авта, і випадкові зустрічі на вулиці зникли з побуту…
Ну що ж, Іване, дай Боже й ще через 35 – “в строю”: людям на користь, Україні на славу”, – написала на своїй сторінці в соцмережах Оксана Забужко.
Що відомо
Нещодавно Івану Малковичу виповнилося 60 років. З цієї нагоди Суспільне Культура зустрілося з письменником та засновником видавництва видавництва “А-ба-ба-га-ла-ма-га”.
Під час розмови Малкович зізнався, що має риси характеру, з якими тяжко жити; висловив міркування про роль культури у політичних процесах; та розказав про вихід нової книжки Ліни Костенко, яку було анонсовано.
Оригінал статті на Читомо: Забужко опублікувала фото з Малковичем: як українські поети жили 35 років тому
Блог
Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордономУ США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської.
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ
У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв
Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-ЛанкиЦієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою
Російську літературу переробляють на туалетний папір на ВолиніУ Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від
Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.