Забужко опублікувала фото з Малковичем: як українські поети жили 35 років…

Забужко опублікувала фото з Малковичем: як українські поети жили 35 років…

Оксана Забужко опублікувала фото разом зі своїм давнім другом, поетом Іваном Малковичем, та згадала, як жилося українським письменникам 35 років тому. Про це пише suspilne.media.

«Ось такі ми були – 35 років тому: «молоді поети», що, випадково зустрівшись на Хрещатику, читали одне одному нові вірші в «трубі» за кавою – десь до початку 1990-х читали, а потім – чи то вірші перестали бути важливими, чи ми перестали бути молодими, а чи просто – пересіли в авта, і випадкові зустрічі на вулиці зникли з побуту…

Ну що ж, Іване, дай Боже й ще через 35 – «в строю»: людям на користь, Україні на славу», – написала на своїй сторінці в соцмережах Оксана Забужко.

Що відомо

Нещодавно Івану Малковичу виповнилося 60 років. З цієї нагоди «Суспільне Культура» зустрілося з письменником та засновником видавництва видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га».

Під час розмови Малкович зізнався, що має риси характеру, з якими тяжко жити, висловив міркування про роль культури у політичних процесах, а ще розказав про вихід нової книжки Ліни Костенко, яку було анонсовано.

Ольга Ліцкевич

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Забужко опублікувала фото з Малковичем: як українські поети жили 35 років…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Незламні бібліотеки і синергія перемоги: як святкують День бібліотек в умовах війни

30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек. Щороку бібліотекарі вигадують нові формати святкувань. 2019 року Українська бібліотечна асоціація разом з Українським інститу

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"