Забужко опублікувала фото з Малковичем: як українські поети жили 35 років…
![Забужко опублікувала фото з Малковичем: як українські поети жили 35 років… Забужко опублікувала фото з Малковичем: як українські поети жили 35 років…](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/e820b25c01c83598-696x279.jpg)
Оксана Забужко опублікувала фото разом зі своїм давнім другом, поетом Іваном Малковичем, та згадала, як жилося українським письменникам 35 років тому. Про це пише suspilne.media.
«Ось такі ми були – 35 років тому: «молоді поети», що, випадково зустрівшись на Хрещатику, читали одне одному нові вірші в «трубі» за кавою – десь до початку 1990-х читали, а потім – чи то вірші перестали бути важливими, чи ми перестали бути молодими, а чи просто – пересіли в авта, і випадкові зустрічі на вулиці зникли з побуту…
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/184102332_10159318531753953_8358871779165006232_n.jpg)
Ну що ж, Іване, дай Боже й ще через 35 – «в строю»: людям на користь, Україні на славу», – написала на своїй сторінці в соцмережах Оксана Забужко.
Що відомо
Нещодавно Івану Малковичу виповнилося 60 років. З цієї нагоди «Суспільне Культура» зустрілося з письменником та засновником видавництва видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га».
Під час розмови Малкович зізнався, що має риси характеру, з якими тяжко жити, висловив міркування про роль культури у політичних процесах, а ще розказав про вихід нової книжки Ліни Костенко, яку було анонсовано.
Ольга Ліцкевич
Оригінал статті на НСПУ: Забужко опублікувала фото з Малковичем: як українські поети жили 35 років…
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.