Заборонено майже 300 видань, дозволено близько 22 тис.: як регулюється ввезення книг із РФ в Україні
У 2021 році в Україну заборонили ввезення 291 російського пропагандистського видання, а список книжок, дозволених до ввезення, збільшили на 4140 видань. Станом на 4 лютого 2022 року у реєстрі видавничої продукції держави-агресора, дозволеної до ввезення, є 21 820 книжок. Про це повідомили на офіційному сайті Держкомтелерадіо.
Переважна більшість книжок, заборонених до ввезення, видані на території Російської Федерації, 3 книжки та одна газета — на території ОРДЛО, 1 книжка — на тимчасово окупованій території Донецької області, 5 видань — на території України, 2 — на території Російської Федерації та України, 3 — на території тимчасово окупованої АР Крим, пише Читомо.
Видавництва, які друкували ці книжки — “Книжный мир” (27 видань), “Эксмо” (51 видання), “Яуза” та “Яуза-пресс” (27 видань), “Питер” (10 видань), “Издательство Русского Имперского Движения” (2 видання) та інші.
Що відомо
У 2020 році Держкомтелерадіо дозволив ввезення в Україну 2 тис. 962 найменувань російської видавничої продукції. Про це повідомляється на сайті відомства.
2018 року установа дозволила ввезення в Україну майже 14,5 тис. російських книжок, а у 2019-му — 4,3 тис.
Оригінал статті на Читомо: Заборонено майже 300 видань, дозволено близько 22 тис.: як регулюється ввезення книг із РФ в Україні
Блог
«Книжкова країна» оголосила про рекордну кількість відвідувачів за весь час26-29 вересня на ВДНГ вдруге відбувся фестиваль «Книжкова країна», його відвідали понад 73 тисячі людей. Про це Читомо повідомили представники фестивалю.
Середній вік відвідувачів стано
Український ПЕН оголосив 10 проєктів-переможців стипендійної програми для українських нонфікшн-авторів. Про це повідомляється на сайті організації.
Журі відібрало переможців серед 101 з
Книгарня Filosofi, яку відкрили в Ірпені за грантові кошти, оголосила про закриття. Про це вона повідомила на своїй інстаграм-сторінці.
Книжкова крамниця, яка відкрилася у лютому 2023 р
У Шевченківському національному заповіднику 26 вересня 2024 року відбулися Десяті Міжнародні Шевченківські читання «Наукові здобутки у вивченні біографії Тараса Шевченка», присвячені 210-й річниці з дня
УБА закликає державу реалізувати затверджену Стратегію розвитку бібліотекБібліотекарі закликають підписати заяву «Бачення майбутнього українських бібліотек для післявоєнного відновлення, розвитку людського капіталу та економічно сильної і демократичної Украї
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.