«Заберіть у нього телефон»: українці відповіли Арестовичу на критику Могилянки за…
Колишній радник глави Офісу президента Олексій Арестович розкритикував рішення ректорату Київсько-Могилянської академії щодо заборони російської мови у своїх стінах. Він уважав такі заходи зазіханням на свободу та демократичні цінності.
Про це він написав у себе в Twitter. На думку Арестовича, війна з Росією не має впливати на мовні рішення, адже в Україну зі зброєю прийшли не лише етнічні росіяни.
«До речі, а чого в Могилянці немає заборони на використання бурятської мови? Може через відчуття певної спорідненості з її носіями?», – міркує він.
Не дивно, що така публікація викликала війну хейту та обурення у мережах. Арестовича знову звинуватили у провокаціях, дурості, потуранні кремлівським методичкам.
Як повідомляв OBOZREVATEL, співачка Оля Цибульська порадувала шанувальників черговим гумористичним відео, знятим на тлі резонансної заяви про звільнення Арестовича з посади позаштатного радника голови ВП. За сюжетом ролика вона порівняла експерта зі своїм колишнім молодим чоловіком, який першим наробив дурниць, потім розірвав стосунки, а згодом почав виправдовуватися.
Оригінал статті на НСПУ: «Заберіть у нього телефон»: українці відповіли Арестовичу на критику Могилянки за…
Блог
Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордономУ США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської.
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ
У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв
Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-ЛанкиЦієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою
Російську літературу переробляють на туалетний папір на ВолиніУ Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від
Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.