«Заберіть у нього телефон»: українці відповіли Арестовичу на критику Могилянки за…

«Заберіть у нього телефон»: українці відповіли Арестовичу на критику Могилянки за…

Колишній радник глави Офісу президента Олексій Арестович розкритикував рішення ректорату Київсько-Могилянської академії щодо заборони російської мови у своїх стінах. Він уважав такі заходи зазіханням на свободу та демократичні цінності.

Про це він написав у себе в Twitter. На думку Арестовича, війна з Росією не має впливати на мовні рішення, адже в Україну зі зброєю прийшли не лише етнічні росіяни.

«До речі, а чого в Могилянці немає заборони на використання бурятської мови? Може через відчуття певної спорідненості з її носіями?», – міркує він.

''Заберіть у нього телефон'': українці відповіли Арестовичу на критику Могилянки за українську мову
''Заберіть у нього телефон'': українці відповіли Арестовичу на критику Могилянки за українську мову

Не дивно, що така публікація викликала війну хейту та обурення у мережах. Арестовича знову звинуватили у провокаціях, дурості, потуранні кремлівським методичкам.

Як повідомляв OBOZREVATEL, співачка Оля Цибульська порадувала шанувальників черговим гумористичним відео, знятим на тлі резонансної заяви про звільнення Арестовича з посади позаштатного радника голови ВП. За сюжетом ролика вона порівняла експерта зі своїм колишнім молодим чоловіком, який першим наробив дурниць, потім розірвав стосунки, а згодом почав виправдовуватися.

news.obozrevatel.com

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: «Заберіть у нього телефон»: українці відповіли Арестовичу на критику Могилянки за…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"