Жінки-письменниці виявилися непопулярними у читачів-чоловіків – дослідження

Жінки-письменниці виявилися непопулярними у читачів-чоловіків – дослідження

Згідно з нещодавнім дослідженням, частка чоловіків, які читають книги, написані жінками, більш ніж удвічі менша у порівнянні з часткою жінок, які читають книги, написані чоловіками. Про це повідомляє видання The Guardian з посиланням на книгу “Дефіцит авторитетності” британської журналістки Мері Енн Сігхарт.

Серед читачів десяти найпопулярніших у Великобританії книг, написаних жінками, лише 19% виявилися чоловіками; водночас частка жінок, які читають бестселери, написані чоловіками, сягає 45%.

Співвідношення цих показників зберігається і серед лауреатів Букерівської премії: книги Маргарет Етвуд (“Оповідь служниці”, “Заповіти”) читає 21% чоловіків, а книги Джуліана Барнса (“Історія світу в 10 ½ розділах”, “Відчуття закінчення”) – 39% жінок.

Жінки-письменниці виявилися непопулярними у читачів-чоловіків – дослідження

Якщо говорити про нон-фікшн літературу, то жінки на 65% більш охоче читають книги, написані чоловіками, ніж навпаки (про це говорять дані дослідження, яке Сігхарт спеціально замовила для своєї книги в агентства Nielsen Book Research, що займається маркетинговим аналізом книжкового ринку).

Сігхарт вважає, що річ не в тім, що чоловікам не подобаються книги, написані жінками. Для прикладу, на одному з найбільших сайтів з книжковими рекомендаціями Goodreads середня оцінка, яку чоловіки виставляють ​​книгам письменниць, дорівнює 3,9 бала з 5; водночас жінки в середньому оцінюють книги, написані чоловіками, на 3,8 бала. Річ у “дефіциті авторитетності”, від якого страждають жінки-письменниці – чоловіки стосовно них відчувають упередження і тому рідше читають їх книги.

Оригінал статті на Читомо: Жінки-письменниці виявилися непопулярними у читачів-чоловіків – дослідження

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"