Журнал NV змінив резонансну обкладинку свіжого номера

Журнал NV змінив резонансну обкладинку свіжого номера

Редакція журналу NV змінила обкладинку серпневого номера, тема якого — «Люди, що наближають перемогу». Про це повідомив головний редактор NV Віталій Сич на сайті видання. 

За його словами, команда проєкту припустилася помилки, але визнала це.

Обкладинка номера NV про українців, які наближають нашу перемогу, була проілюстрована зображеннями військових, волонтерів та бізнесменів. На сайті NV йдеться, що ідея полягала в тому, щоб показати зусилля та жертви українців, які залучені у війну з усіх боків.

«Це все гідні люди. Але ця наша обкладинка — невдала ідея. Більш того, це помилка, бо ми образили багатьох людей. На неї не потрапило багато інших українців, які теж роблять величезний внесок у наближення перемоги. Зараз не час міряти зусилля, ця тема поляризує. Ми всі робимо один великий внесок. І робити його доведеться ще деякий час», — пишуть у NV.

Обкладинку критикували в коментарях до допису журналістки Мирослави Гонгадзе на її фейсбук-сторінці:

Сергій Притула написав: «Не применшуючи заслуг жодного з присутніх на обкладинці, вважаю, що на передньому плані мають бути українські військові».

Екснардеп Андрій Павловський висловився так: «Я думав, що перемогу наближають насамперед солдати й офіцери з передової!»

Екснардеп, сержант ЗСУ Віктор Уколов додав: «Ну добре видно, кого підтримує власник журналу. Але, на мій погляд, там у центрі мав стояти невідомий військовий і військова в масках, що закриває обличчя, поруч Залужний і президент, а решта – обабіч у довільному порядку».

Наразі відомо, що команда проєкту змінює обкладинку таким чином:

chytomo.com

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Журнал NV змінив резонансну обкладинку свіжого номера

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Курков: Там, де говорять про війну з Україною, має бути наш голос

Український письменник Андрій Курков пояснив, чому погодився на розмову подію «Нотатки про вторгнення: Маша Гессен та Андрій Курков у розмові про війну Росії в Україні, що триває» у меж

Куратор Словенії — країни-почесної гості Франкфуртського книжкового ярмарку про те, якою буде програма

Словенія, почесна гостя Франкфуртського книжкового ярмарку 2023 року, кілька років готувалася представити свою програму «Стільники слів». Про хід підготовки, політичний тиск на організа

Мінкульт ініціює демонтаж пам’ятників Пушкіну

Міністерство культури та інформаційної політики України ініціює урядове рішення, яке дозволить вилучити пам’ятники Пушкіну, Щорсу та іншим російським діячам з Державного реєстру нерухом

На Міжнародному гірському кінофестивалі в Ужгороді покажуть 36 фільмів

На Закарпатті відбудеться міжнародний гірський кінофестиваль CMIFF, глядачам представлять 36 стрічок про гори та гірських жителів.

Про це повідомила у Фейсбуку Закарпатська

Книжки українською можна знайти і в південнокорейських бібліотеках

У Південній Кореї посол України Дмитро та його дружина Олена Пономаренко, а також директорка бібліотеки «Бедарі» в місті Пхьонтек Ю Хьон Мі урочисто відкрили українську книжкову поличку

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"