Журнал «КІНО-КОЛО» вперше з 2008 року відновлює роботу

В Україні відновить роботу часопис про українське кіно та кіновиробництво «КІНО-КОЛО» Про це повідомили на офіційній сторінці видання у фейсбуці.
Журнал виходив протягом 11 років з 1997 до 2008, після чого проєкт поставили на паузу, яка тривала 14 років.
Новий номер журналу презентують на Київському тижні критики, який відбудеться з 20 по 26 жовтня в київському кінотеатрі «Жовтень». Надалі журнал виходитиме в друкованому вигляді та онлайн.
«Маємо намір продовжувати писати про українське кіно, говорити про кінематограф із його творцями, дискутувати про українське кіно й кінопроцеси, критикувати й аналізувати кіно та закохувати в нього не лишень українську публіку», — зазначили на сторінці видання.
За словами команди, перезапуск часопису мав відбутися ще у квітні 2022 року, проте його перенесли через повномасштабне російське вторгнення в Україну. Відновлення роботи запланували рік тому — у вересні 2021 року.
«КІНО-КОЛО» був першим та єдиним в Україні після відновлення незалежності українськомовним виданням, що розповідало про локальне та світове кіно, публікувало рецензії на фільми. Засновник проєкту — кінокритик Володимир Войтенко.
Нагадаємо, у межах проєкту «Екземпляри ХХ. Літературно-мистецька періодика ХХ століття» Читомо опублікувало статтю «Вільне падіння — вавілони та вавілончики української кінокритики 1990-х» .
Зображення: Кіно-Коло
Оригінал статті на Suspilne: Журнал «КІНО-КОЛО» вперше з 2008 року відновлює роботу
Блог
З українських бібліотек списали понад 10 млн російськомовних книжокЗ українських публічних бібліотек до листопада 2022 року списали близько 19 млн примірників книг, із них понад 10 млн російською мовою. Про це 6 лютого повідомила пресслужба апарату Верховної Ради Украї
Оголосили програму стенда Книжкового Арсеналу на Вільнюському книжковому ярмаркуНа запрошення організаторів Вільнюського книжкового ярмарку міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» створив програму подій, яка представить у Вільнюсі українську літературну та культу
За кордоном діють понад 320 українських книжкових осередків після 24-го лютого — опитуванняЗа кордоном функціонує щонайменше 388 українських книжкових полиць, просторів, хабів, ініціатив, 85% з яких почали свою діяльність після ескалація російсько-української війни в лютому 2
Після 24 лютого за кордоном почали діяти понад 320 українських книжкових осередків — опитуванняЗа кордоном функціонує щонайменше 388 українських книжкових полиць, просторів, хабів, ініціатив, 85% з яких почали свою діяльність після ескалація російсько-української війни в лютому 2
На українських полицях за кордоном є майже 25 тисяч книжок — опитування77 українських книжкових полиць, просторів і хабів за кордоном мають 24 287 примірників книжок. Про це свідчить дослідження Читомо в межах проєкту Ukrainian Bookshelves Worldwide.
Найбі
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.