Журналісти Польщі закликають прирівнювати пропагандистів рф до воєнних злочинців

Журналісти Польщі закликають прирівнювати пропагандистів рф до воєнних злочинців

Головна рада Асоціації польських журналістів (SDP) закликала судити російських пропагандистів як воєнних злочинців. Про це йдеться в її офіційній заяві, оприлюдненій 24 серпня.

Польські журналісти переконані, що світові журналістські організації та національні медіаасоціації повинні постійно впливати на демократичні уряди та міжнародні інституції, щоб не тільки готувати трибунали для бандитів російської армії, а й російських пропагандистів, які заохочують до агресії проти Україну в кремлівських ЗМІ та намагаються виправдати масові вбивства, зґвалтування та пограбування.

 

«Вкотре вимагаємо взяти на себе відповідальність за скоєні злочини проти мирного населення, не лише проти бандитів у російських погонах, а й проти «журналістів» – пропагандистів кремлівського режиму. Вони не лише дезінформують  світову громадську думку про криваву агресію москви проти України, а й спонукають її до боротьби з українцями в ім’я імперіалістичних інтересів путіна та його прибічників», — наголошують в заяві. 

 

Асоціація закликала судити як військових злочинців російських пропагандистів, «які видають себе за журналістів»: Марґаріту Сімоньян,  Владіміра Соловйова,  Дмітрія Кісєльова, Ольґу Скабєєву та інших. Польські журналісти вважають їх «брехунами і рейдерами, які вдають, що вони журналісти».

 

Також у заяві звертають увагу, що цей перелік зовсім не вичерпний, оскільки в росії немає вільних ЗМІ.

 

«Шахрайство, дезінформація і насамперед розпалювання ненависті, вбивства невинних людей у ​​незалежній країні ніколи не будуть вважатися журналістикою, а центри російської пропаганди ніколи не стануть ЗМІ», — підсумували у заерненні.

 

Підписанти заяви:

 

  • Кшиштоф Сковронський — президент SDP;
  • Йоланта Гайдаш — віцепрезидентка SDP;
  • Маріуш Піліс — віцепрезидент SDP;
  • Губерт Бекрихт — генеральний секретар SDP;
  • Олександра Табачинська — бухгалтерка SDP.

 

Нагадаємо, українські журналісти закликали до трибуналу над російськими пропагандистами.

 

 

Чільне фото: detector.media

Оригінал статті на Suspilne: Журналісти Польщі закликають прирівнювати пропагандистів рф до воєнних злочинців

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Євген Нищук: На Шевченківський комітет тиснула команда одного з номінованих фільмів

За словами голови Шевченківського комітету Євгена Нищука, команда стрічки «Тарас. Повернення тиснула на членів Шевченківського комітету після того, коли не пройшла у наступний тур відбо

Лондонський ярмарок назвав лавреата-2024, що зробив визначний внесок у розвиток світового книговидання

Лондонський книжковий ярмарок нагородив Янга Сука Чі, голову Асоціації американських видавців (AAP), премією «За життєві досягнення». Про це Читомо повідомили представники ярмарку.
Нара

Не журися в Корениці!

Малі біженці від війни, які знайшли притулок у Хорватії, отримали в подарунок від автора веселі книжки

Діти скрізь залишаються дітьми. І в Хорватії також. Тому під час перерви гамір у тамтешній школі

Бізнес-література від українських авторів: що нового у сегменті?

За роки незалежності бізнес-література мала стабільну аудиторію в Україні, щоправда, це були виключно перекладні видання і майже повністю експортовані з росії книжки. Неодноразові диску

Книжку Станіслава Асєєва про російський коцтабір в Донецьку видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видадуть в Ефіопії амхарською мовою. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.
Це буде 12 мова, на яку пер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"