Жорстокі собачі бої в новому розділі

Жорстокі собачі бої в новому розділі
Вітаю. Новий розділ роботи Король Півночі Сукло вже на сайті. Досить жорстокий та страшний розділ. Ви колись бачили, як несамовито, керуючись лише первісними інстинктами, в замкнутій клітці змагаються дві тварини? Хоч трішечки, але я постарався якось відобразити подібне в третьому розділі роботи.
Так як це перша повноцінна екшн-сцена в роботі, я постарався її максимально наблизити до реальності (кілька відео навіть передивлявся). Цікаво? Переходьте за посилянням зверху.
P. S. Я не пропагандую жорстокість чи жахливе ставлення до тварин. Події розвиваються в 1896 році, коли подібні собачі бої були популярними, особливо на Алясці.
Оригінал статті на Букнет: Жорстокі собачі бої в новому розділі
Блог
Instagram відновив сторінку Асоціації родин захисників «Азовсталі»Instagram повернув доступ до сторінки Асоціації родин захисників «Азовсталі» через добу після блокування. Про це повідомила представниця асоціації родин захисників Ганна Науменко.
З кіл
У TikTok з’являється новий контент для російських користувачів попри заборону самої соцмережі. Про це повідомляють у звіті некомерційної організації Tracking Exposed.
Згідно з політикою
Відкриття виставки відбудеться 12 серпня о 15:00 у Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту.
Шандор Балог народився 13 серпня 1947 року в селі Великі Геївці. У 1965 році закінчив
Українські юристи закликали Зеленського підписати закон про заборону імпорту російських книжокУкраїнські правники закликали президента України підписати закон 2309-ІХ, що забороняє імпорт книжок з росії та білорусі та передбачає, що в Україні книжки видаватимуть в перекладі укра
Понад 50 тисяч учнів в Уганді, Гані та Зімбабве отримають доступ до книжок у школахУ межах програми «Африканська скринька історій» (“African Story Box”) благодійна організація Book Aid International передає книжки до 76 шкіл Уганди, Гани та Зімбабве. Про це повідомили
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.