Життєва історія, яка змусить плакати і сміятися!

Життєва історія, яка змусить плакати і сміятися!

Життєва історія, яка змусить плакати і сміятися!

Аліні лише вісімнадцять років, але вона стає матір’ю-одиначкою. Життя здійснює такі круті повороти, що тільки встигай тримати капелюха, аби не знесло вітром)) Із звичайної студентки з немовлям на руках вона стає дружиною відомого художника. Але це ще тільки початок історії…

Запрошую до читання!

***

Він дочекався, поки всі інші студенти вийдуть, і увесь цей час я стояла перед ним, відчуваючи себе розвідником на допиті у ворога.

Таким поглядом він дивився на мене… Нічого хорошого той погляд мені не віщував.

— Аліно, що це таке? — спитав, показуючи пальцем з виразом якоїсь огиди на мій чималий уже шестимісячний животик.

— Це живіт, — відповіла я тремтячим голосом.

— Ти ж казала, що все гаразд, — він говорив дуже тихо, певно, побоювався, що хтось може випадково підслухати наш діалог.

— Ваші таблетки не подіяли, — крізь зуби сказала я.

— То чому ти не сказала нічого? Думала, само розсмокчеться? Ти ж знала, що так не буває. Я б щось придумав, а тепер уже пізно. Навіщо ти вчинила таку дурість?

“Ага, придумав би ще якоюсь отравою мене напоїти”, — подумала я. Нічого хорошого від нього очікувати не слід, це я давно зрозуміла.

— Я вирішила залишити цю дитину, — глибоко вдихнувши і намагаючись заспокоїтися, сказала я…

***

Продовження історії читайте тут!

Натискайте кнопочку “Відстежувати автора” у моєму профілі, аби відразу бачити оновлення!

 

Оригінал статті на Букнет: Життєва історія, яка змусить плакати і сміятися!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"