Життя. Цінність чи щось належне?
![Життя. Цінність чи щось належне? Життя. Цінність чи щось належне?](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1609175029_7224289.jpg)
Життя. Цінність чи щось належне?
Кожного дня ми прокидаємось. Розплющуємо очі, підіймаємось з ліжка, випиваємо чашку чаю або кави і рушаємо по своїх справах. Секунди сплітаються в хвилини, хвилини в години, а з годин формуються дні. Сотні днів.
Але невже це все?
Невже наше життя для того, щоб просто існувати день за днем, тонучи у тривогах і переживаннях? Часто кажуть: “Ловіть моменти”. Але хіба щастя має бути лише моментом?
Я спробувала дати відповіді на ці запитання у своїй новій книзі “Я. Хочу. Жити.”.
Заради експерименту, створеного для того, щоб знайти ідеальний ген, у людей забирають емоції і почуття, руйнують їх зсередини, перетворюючи на слухняних маріонеток. У них немає сімей, немає дому, навіть імені немає. Тому все, що їм залишається, — це мовчки виконувати свою беззмістовну роботу, поки не мине десять днів, і вони більше не будуть потрібні.
Та що коли станеться помилка, коли одна з таких маріонеток раптом почне відчувати, коли вона захоче жити? Що тоді?
Що тоді буде мати справжню цінність? Гроші? Здобутки? Прогрес?
Запрошую прочитати цю невелику історію, і якщо вона вам сподобається або хоча б викличе якісь емоції, залишити невеликий відгук.
З повагою Діана Зет.
Оригінал статті на Букнет: Життя. Цінність чи щось належне?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.