Життя. Цінність чи щось належне?

Життя. Цінність чи щось належне?

Життя. Цінність чи щось належне?

Кожного дня ми прокидаємось. Розплющуємо очі, підіймаємось з ліжка, випиваємо чашку чаю або кави і рушаємо по своїх справах. Секунди сплітаються в хвилини, хвилини в години, а з годин формуються дні. Сотні днів. 

Але невже це все?

Невже наше життя для того, щоб просто існувати день за днем, тонучи у тривогах і переживаннях?  Часто кажуть: “Ловіть моменти”. Але хіба щастя має бути лише моментом?

Я спробувала дати відповіді на ці запитання у своїй новій книзі “Я. Хочу. Жити.”.

Заради експерименту, створеного для того, щоб знайти ідеальний ген, у людей забирають емоції і почуття, руйнують їх зсередини, перетворюючи на слухняних маріонеток. У них немає сімей, немає дому, навіть імені немає. Тому все, що їм залишається, — це мовчки виконувати свою беззмістовну роботу, поки не мине десять днів, і вони більше не будуть потрібні.

Та що коли станеться помилка, коли одна з таких маріонеток раптом почне відчувати, коли вона захоче жити? Що тоді?

Що тоді буде мати справжню цінність? Гроші? Здобутки? Прогрес? 

Запрошую прочитати цю невелику історію, і якщо вона вам сподобається або хоча б викличе якісь емоції, залишити невеликий відгук.

З повагою Діана Зет.

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Життя. Цінність чи щось належне?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"