Життя. Цінність чи щось належне?

Життя. Цінність чи щось належне?

Життя. Цінність чи щось належне?

Кожного дня ми прокидаємось. Розплющуємо очі, підіймаємось з ліжка, випиваємо чашку чаю або кави і рушаємо по своїх справах. Секунди сплітаються в хвилини, хвилини в години, а з годин формуються дні. Сотні днів. 

Але невже це все?

Невже наше життя для того, щоб просто існувати день за днем, тонучи у тривогах і переживаннях?  Часто кажуть: “Ловіть моменти”. Але хіба щастя має бути лише моментом?

Я спробувала дати відповіді на ці запитання у своїй новій книзі “Я. Хочу. Жити.”.

Заради експерименту, створеного для того, щоб знайти ідеальний ген, у людей забирають емоції і почуття, руйнують їх зсередини, перетворюючи на слухняних маріонеток. У них немає сімей, немає дому, навіть імені немає. Тому все, що їм залишається, — це мовчки виконувати свою беззмістовну роботу, поки не мине десять днів, і вони більше не будуть потрібні.

Та що коли станеться помилка, коли одна з таких маріонеток раптом почне відчувати, коли вона захоче жити? Що тоді?

Що тоді буде мати справжню цінність? Гроші? Здобутки? Прогрес? 

Запрошую прочитати цю невелику історію, і якщо вона вам сподобається або хоча б викличе якісь емоції, залишити невеликий відгук.

З повагою Діана Зет.

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Життя. Цінність чи щось належне?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Свій серед своїх”)) Флешмоб від Наталії Дев’ятко.

Ідея флешмобу #свої належить Наталії Дев’ятко, а запросила мене взяти участь Інна Камікадз. Правда, мені довелося трохи поламати голову над тим, як же краще буде розповісти про своїх читачів.

У мене на сьогодні на

Флешмоб #свої

Дякую любій письменниці Наталія Девятко (Natalia Devyatko), що започаткувала цей флешмоб. 

Суть флешмобу у тому, щоб автор розповів про своїх читачів. Які вони? Що саме цінують у його творах? Чому для них це важливо?

Наприкінці

Новини, подарунок та анонс

“Спіймати шахрая” добігає свого завершення – новина перша. Це була дуже крута авнтюрна історія, і хто ще не придбв передплату раджу робити це зараз, бо вже за кілька днів книга здорожчає.

“Стокгольмський синдром”

Запрошую!!!

Доброго всім часу доби. На годиннику 03:29 коли я це пишу вам… такий собі лист…. запрошую всіх переглянути нову книгу “Чорний кінь”. Перша глава опулікована. Має мій рекорд 10,000 слів. Ба навіть більше. Спойлерів робити не

Українська книжка здобула срібло на конкурсі European Design Award 2021

Творча майстерня «Аґрафка» здобула срібло на цьогорічному конкурсі комунікаційного дизайну European Design Award. Нагороду присудили за дизайн книжки «Куди і звідки» Романи Романишин та

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"