Життя. Цінність чи щось належне?

Життя. Цінність чи щось належне?

Життя. Цінність чи щось належне?

Кожного дня ми прокидаємось. Розплющуємо очі, підіймаємось з ліжка, випиваємо чашку чаю або кави і рушаємо по своїх справах. Секунди сплітаються в хвилини, хвилини в години, а з годин формуються дні. Сотні днів. 

Але невже це все?

Невже наше життя для того, щоб просто існувати день за днем, тонучи у тривогах і переживаннях?  Часто кажуть: “Ловіть моменти”. Але хіба щастя має бути лише моментом?

Я спробувала дати відповіді на ці запитання у своїй новій книзі “Я. Хочу. Жити.”.

Заради експерименту, створеного для того, щоб знайти ідеальний ген, у людей забирають емоції і почуття, руйнують їх зсередини, перетворюючи на слухняних маріонеток. У них немає сімей, немає дому, навіть імені немає. Тому все, що їм залишається, — це мовчки виконувати свою беззмістовну роботу, поки не мине десять днів, і вони більше не будуть потрібні.

Та що коли станеться помилка, коли одна з таких маріонеток раптом почне відчувати, коли вона захоче жити? Що тоді?

Що тоді буде мати справжню цінність? Гроші? Здобутки? Прогрес? 

Запрошую прочитати цю невелику історію, і якщо вона вам сподобається або хоча б викличе якісь емоції, залишити невеликий відгук.

З повагою Діана Зет.

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Життя. Цінність чи щось належне?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Науковець Дональд Рейфілд відмовився від премії на знак протесту проти уряду Сакартвело

Британський науковець Дональд Рейфілд відмовився від премії «Подяка» від Дому письменників Сакартвело, висловивши своє невдоволення політичною ситуацією в країні та діями правлячої парт

Фольклорист, журналіст і літератор Михайло Буджак із Тлумаччини видав перше трикнижжя…

Таких подвижників і жниварів літературної ниви землі Покутської, як Михайло БУДЖАК, я образно і з пошанівком величаю водночас рабами й панами слова. Недавно автор завершив свій чи не найпотужніший видавн

У Раді зареєстрували законопроєкт про повну заборону російської мови у школах

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №13072, який передбачає повну заборону використання російської мови у школах – включно з перервами та позаурочним часом.
У законопроєкті про

Трамп скорочує агенства, що займаються бібліотеками, музеями і низкою вільних медіа

Президент США Дональд Трамп підписав указ про скорочення функцій та персоналу семи федеральних агентств, зокрема Агентства США з глобальних медіа (USAGM), яке керує «Радіо Свобода» та «

Президентка IPA Ґванца Джобава засудила організаторів нацстенду Сакартвело

Під час Лондонського книжкового ярмарку президентка Міжнародної асоціації видавців і картвельська видавчиня Ґванца Джобава розкритикувала Дім письменників Сакартвело та міністерство кул

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"