«Життя на межі» — стала відома фокус-тема XII Книжкового Арсеналу

«Життя на межі» — стала відома фокус-тема XII Книжкового Арсеналу

Кураторами фокус-теми XII Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» обрали Тетяну Огаркову й Володимира Єрмоленка, а фокус-темою — «Життя на межі». Про це повідомили на сайті фестивалю.

«Тетяна Огаркова і Володимир Єрмоленко — люди великої праці. Їхній багатолітній подкаст про культуру для українських слухачів і кілька іншомовних подкастів про Україну для глобальної аудиторії — неоціненний внесок в українську суб’єктність», — зазначила генеральна директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська Люта.

 

«Життя на межі» — фокус-тема й основна метафора XII Книжкового Арсеналу, яку куратори розкривають у своєму есеї.

 

Кураторка Літературної програми Книжкового Арсеналу 2024 — радіоведуча, радіопродюсерка та письменниця Олена Гусейнова.

 

Під час Книжкового Арсеналу також відбудеться програма для/про дітей і підлітків. Її роботу куруватиме письменниця, журналістка, перекладачка, авторка книжок для дітей і підлітків Ольга Русіна.

 

Зі спеціальною програмою XII Книжковий Арсенал прийматиме Літературний фестиваль «П’ятий Харків». Ця програма буде організована у співпраці з Харківським Літературним Музеєм. Куруватиме програму літературний критик, літературознавець, лектор, куратор мистецьких проєктів Євгеній Стасіневич.

 

Спеціальну програму подій на цьогорічному Книжковому Арсеналі вдруге представить Український ПЕН.

 

Під кураторством Оксани Карп’юк відбудеться професійна програма, що стане майданчиком для галузевих дискусій, обміну досвідом і пошуку вдалих рішень.

 

Детальніше про події Книжкового Арсеналу можна дізнатися за посиланням.

 

Тетяна Огаркова — літературознавиця, журналістка та есеїстка (історія французької літератури, історії авангарду й теорії літератури). Докторка літературознавства (Університет Париж XII Валь де Марн), старша викладачка кафедри літературознавства Києво-Могилянської академії, членкиня ПЕН-Україна. Кураторка проєкту «Комунікація України за кордоном: інформація, аналіз, сторітелінг».

 

Володимир Єрмоленко — філософ, письменник та журналіст, президент ПЕН-Україна, доктор політичних досліджень (Франція), кандидат філософських наук, доцент Києво-Могилянської академії. Лауреат Премії імені Юрія Шевельова (2018), премій «Книжка року» у різних номінаціях (2018, 2015), Премії імені Петра Могили (2021). Тетяна Огаркова та Володимир Єрмоленко започаткували україномовний подкаст про культуру Kult: Podcast.

 

Як повідомлялося, з 30 травня по 2 червня триватиме дванадцятий літературний фестиваль «Книжковий Арсенал».

 

 

Чільне фото: сайт Книжкового Арсеналу.

Оригінал статті на Suspilne: «Життя на межі» — стала відома фокус-тема XII Книжкового Арсеналу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Відомі переможниці премії Women in Arts-2025

Оголосили лавреаток премії Women in Arts-2025. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Переможницею у номінації «Жінки в літературі» стала Олена Герасим’юк.
 
Олена Герасим’юк — поетка

Оголосили переможців конкурсу п’єс «Драма.UA»

П’єса «Баланс» драматургині і ветеранки Аліни Сарнацької перемогла в конкурсі «Драма.UA». Про це повідомили на сторінці конкурсу.
До фіналу конкурсу також увійшли п’єси:

«Брідські явищ

У Польщі, Канаді й Португалії відкрили нові «Українські книжкові полички»

У червні 2025 року нові «Українські книжкові полички» з’явилися одразу в трьох містах: португальському місті Коїмбра, польському Рибніку та канадському Бремптоні. Про це повідомили у по

У Фінляндії зафіксували найвищу активність у бібліотеках за майже 20 років

2024 рік став рекордним для публічних бібліотек Фінляндії: кількість позичань друкованих книжок досягла найвищого рівня з 2005-го. Про це повідомляє національна телерадіомовна компанія

Відбулася зустріч «Діджитал і душа: створюємо українське майбутнє».

17 червня у нас відбулася зустріч «Діджитал і душа: створюємо українське майбутнє».

Цього вечора до нас завітала чудова українська сім’я — Юрій Пероганич і Тетяна Череп‑Пероганич. Він — активний учасн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"